Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To na zdjęciu to niby HOTEL??? Toż to WIĘZIENIE O ZAOSTRZONYM RYGORZE!!! Jak można oddać psa do takiego czegoś???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM hotelu w LCMZ na Stefczyka. Odebrałam po 10 dniach chorego, wyczerpanego kota, odwodnionego, leczyłam go ponad miesiąc... NIGDY więcej!! Koty siedza w maleńkich klateczkach, kuweta i miska obok siebie - masakra. Nie wiem jak sie nimi opiekuja, raczej wcale bo obsługa bała sie otworzyc drzwi klatki kiedy chciałam odebrać zwierze... NIE zostawiajcie tam kotów... i jeszcze cena - 29 zł ?? za więzienie w ciasnej klateczce?? KPINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam hotel w Nasutowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ma innego wyjścia to już lepiej do tego "więzienia" niż do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne aby zoragnizować opiekę dla sowjego psiaka w momencie kiedy decydujemy się na wyjazd bez zwirzaka. Ile to kosztuj? w brew pozorom nie tak znowu wiele ehttp://poradnikinwestowania.pl/2015/08/05/ile-kosztuje-opieka-nad-psem-na-czas-urlopu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych którzy mają daleko do Lublina to polecam Na Tuwima w Zamościu. Mają gabinet weterynaryjny, więc wiedzą jak się opiekować zwierzętami, a nawet jak by coś się stało są gotowi do wszelkiego leczenia. Ja już parę razy zostawiłam swojego pieska i nigdy nie widziałam go zestresowany czy wygłodzony Tutaj stronka ***s://***natuwima.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...