Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parapet ozdobią za darmo

Utworzony przez (Anonimowy), 10 września 2007 r. o 08:15 Powrót do artykułu
A co z innymi dzielnicami Lublina?Dlaczego podatki między innymi moje mają iść tylko na stare miasto. Ja mieszkam na zalewem i tam tez jest dużo zwiedzających i MUSI być ładnie . (skrzynki już mam)mieszkanka Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Nobla dać dyr. Radzikowskiemu za genialne pomysły? Najpierw kwiaty na deptaku, teraz na starym miescie a brud i syf w mieście straszny. A gdzie uprzątanie "dzikich" wysypisk, a gdzie czyste przystanki a gdzie usuniete suche drzewa szpecące cały Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny pomysł z tymi kwiatkami. Lublinianie maja to do siebie, że wiecznie jęczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na peryferie trzeba wywalić natychmiastowo wszystkich złodziejaszków i ich menelskie mamy i tatusiów !!!!! najlepszy sposób - jak dostanie jakikolwiek wyrok dzieciak z komunałki to cała rodzina traci prawo do mieszkania za moje i innych porządnych lublinian pieniądze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...