Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny raz pytam: po co ten parking w tym miejscu za tak gigantyczne pieniądze? Nie lepiej zbudować większy parking na boisku V LO przy Skłodowskiej, w którego skład mógłby wchodzić ORLIK na którymś z pięter? Efektownie, z pomysłem i pewnie za mniejsze pieniądze. Tak samo można byłoby zrobić w miejscu paskudnego blaszaka zwanego "Koziołkiem" na Lipowej. Parking z prawdziwego zdarzenia z miejscem na sklep. Jestem absolutnie wrogiem korzystania z samochodu w mieście, bo świadczy on o bardzo egocentrycznej, wiejskiej mentalności użytkownika, dlatego żeby było jasne, powstanie takich parkingów powinno oznaczać całkowity zakaz postoju na Skłodowskiej czy Lipowej. Oddajmy miasto ludziom, a nie samochodom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema totalna. Ocean naszej kasy na cudzą propagandę. Polityczne lobbowanie pod pozorem "kultury". No i Małpi gaj rozwalą... Polecam kalendarz Normalnej Kultury: http://lesiakowski.pl/bl/month.calendar/2012/10/04/-.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje pomyslu-parking jest bardzo potrzebny w tej czesci miasta.Mnie rowniez jest szkoda "Malpiego Gaju"/tamtedy chodzilo sie na "skroty" do szkoly/.No coz,ludzie ,wiecej optymizmu-za pare lat bedziecie z ogromnym podziwem patrzec na nowe Centrum. Tylko przestancie w koncu n a r z e k a c!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namawiam Radnych Miasta Lublina na ponowne Spotkanie i przemyślenie mojej propozycji dla Lublina w celu opanowania braku parkingów w całym Lublinie . Problem jest na tyle poważny, że nawet już piesi mają ograniczne chodniki (sic?). Urząd Miasta wydaje miliony na poprawienie sytuacji parkowania ale nic z tych "dobrych chęci" nie wynika . Moja propozycja jest aby zorganizować KONKURS NA PROJEKT WIELEKONDYGNACYJNEGO BUDYNKU-PARKINGU . Budynek-Parking musi być funkcjonalny, estetycz ny mogący być postawiony w każdym punkcie miasta ; Centrum , Osiedla Mieszkaniowe i Zalew Zemborzy cki . Nie potrzeba kopać gruntu i narażać na uszkodzenia instalacje podziemne . W Centrum mogą nawet stanąć takie dwa Budynki- Parkingi i problem będzie opanowany bez dodatkowych nakładów milionowych. Radni wyznaczą nagrodę za najlepszy Projekt i póżniej tylko miejsca newralgiczne w których będzie stał ten Budynek-Parking . Szczęść Boże memu pięknemu Lublinowi !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...