Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobry deal....         ...dla firmy sprzątającej. Niech utworzą etat za te 100tys na rok to mogę im nawet pastować tą kostkę brukową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję, że moja firma zrobi to za 270 zł dziennie, czysty zysk dla ratusza a dla mnie tzw. "deal roku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje .... peowskie sk...syny. A lubleskie durnie dalej na nich głosują. Przecież to jest oczywiste ze firma która się tym parkingiem opiekuje jest kolesia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może my podatnicy powinniśmy zacząć rozliczać na co wyrzuca się nasze pieniądze!!!! a zwykły dozorca nie dałby rady?Skoro trzeba sprzątać przez 12 godz, to co z tych samochodów jest wyrzucane na parking ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę wam sprzątać za 250zł dziennie przez 365 dni w roku , mogę się nawet zapisać do PO albo PSL wedle życzenia i jeszcze przyniosę zdjęcie kart wyborczych z najbliższych wyborów jako dowód świadomości klasowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie to VIP-y????? oni maja nam służyć, oni się pomylili!!! oni są dla nas a nie my dla nich!! skoro dostają diety radnych to chyba m.in. na parking płatny!!! sami głosowali za strefą płatnego parkowania!! żądam odebrania im pilotów!! niech parkują tak jak inni, niech poznają problemy zwykłych mieszkańców, przecież podczas wyborów to tak nas przekonywali, że oni tak chcą nam pomóc, że znają nasze problemy. Jednym słowem - wypadzik z parkingu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebijam ofertę Mckenzi i mogę sprzatać za 260zł dziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pachnie tu niezlym przekretem ktos znajaomy z Urzedu polecil firme sprzatajaca oczywiscie zapewne w drodze tzw przetargu tylko dziwinym trafem wygral ten ktory mial wygrac , i tak jaesli sie ma kogos w urzedzie mozna sie ustawic na niezy dodatkowy biznes -zrodlo dochodow prawie bezobslugowy ... a wszystko z pienoiedzy podatnikow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ratuszowym centrum zarządzania kryzysem przy Lipowej,oprócz obszernego,pustego placu za szlabanem, zabranych jest przez urzędników /opłacanych przez mieszkańców/ 5 miejsc do parkowania na chodniku. Znak mówi,że zakaz parkowania "nie dotyczy pojazdów centrum zarządzania kryzysowego".Nigdy nie widziałem takiego pojazdu tam parkującego,natomiast miejsca zajmowane są przez samochody urzędników posiadających jakieś dziwne zezwolenia od swoich przełożonych.Strażnicy miejscy wyjątkowo wyczuleni na zło jakie czyni niesforny kierowca ich poniekąd przełożonym skupulatnie pilnują,by miejsca nie zajął nikt inny i zakładają blokady.Uprzejmie proszę Fundację o zajęcie się sprawą w myśl hasła:"urząd przyjazny obywatelom".Dodam,że na prawie całej Lipowej brak jest miesc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.Dla urzędników są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogoń za sensacją trwa, nie sprzątaliby parkingu powstałby gniot o chwytliwym tytule "ratusz nie dba o wizerunek miasta" - szkoda klawiatury na komentowanie takich artykułów, rodem z faktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja. Z ostatniej chwili i tylko u nas. KTOŚ SPRZĄTA PARKING VIP PRZY RATUSZU. Pulitzer dla Smagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz etatowi forumowi frustraci zaczną licytację kto i o ile taniej będzie w stanie utrzymać czystość na tym parkingu   przebijam wszystkich, moja firma zrobi to za 1zł. a jak będzie trzeba to nawet za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja. Z ostatniej chwili i tylko u nas. KTOŚ SPRZĄTA PARKING VIP PRZY RATUSZU. Pulitzer dla Smagi.
Tu nie chodzi o sprzątanie,lecz za ile człowieczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy dodać, że to jest czubek góry lodowej, taka wisienka na wieeelkim torcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy jeszcze dodac ze cala ta fundacja jest z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sensacja na miarę DW ................. ktoś komuś płaci za sprzątanie "ratuszowego" parkingu .......... nie może być ........... o czym jutro przeczytamy? .............. że wynaleziono internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy jeszcze dodac ze cala ta fundacja jest z pisu
nieważne z pisu,czy srysu.Fakt jest faktem że ktoś kosztem innych na tym korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal. Darmozjady. Ktoś z rodziny dostał pewnie miotłę i zamiata. Kaska niezła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro urzędnicy pchają się w samo centrum samochodami, to jak mają przekonać mieszkańców, żeby tego nie robili i korzystali z komunikacji miejskiej? Też jeżdżę z obrzeży do ścisłego centrum miasta o różnych porach dnia i z niego wracam. Udaje mi się bardzo dobrze przy wykorzystaniu autobusów, niebawem uzupełnię to o przejazdy rowerem.  Niedawno nowy prezydent Poznania zamknął parking pod ratuszem i zapowiedział, że odda ten teren do użytku ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładając nawet, że fundacja jest z PiS, to tylko szkoda, że nie z PO, bo tam jest niemal tyle samo miejskich radnych. nalezy jeszcze dodac ze cala ta fundacja jest z pisu   Rzecz dotyczy wszak wydatków w postaci dodatkowych nieodpłatnych bonusów dla urzędników i samorządowców miasta, którego deficyt dochodów finansowany jest z komercyjnych kredytów.   Wspomniane w materiale ponad 100 tysięcy złotych rocznie dotyczy JST, w której ubiegły rok obrachunkowy zakończył się  63,29% zadłużeniem z tytułu zobowiązań według tytułów dłużnych w stosunku do dochodów oraz 98,92% zadłużeniem z tytułu zobowiązań według tytułów dłużnych oraz kredytów i pożyczek i wyemitowanych papierów wartościowych w stosunku do tych samych dochodów.   Szkoda, że nie ma fundacji z PO, która by podawała takie informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...