Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking w Lublin Plaza od dziś jest płatny (wideo)

Utworzony przez jaminad abroad, 2 listopada 2010 r. o 14:44 Powrót do artykułu
23 zł dla pracowników czyli ich połowa dniówki.Zreszta i tak ich nie stać na samochód. zydzi sobie właśnie odrabiaja straty po zapłaceniu kary 6 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chrl -Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin -prawie jak Chińska Republika Ludowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE - ZAWSZE JAK JECHAŁEM TAM DO MOJEJ ULUBIONEJ KNAJPY SERWUJĄCEJ ŚMIECIOWE ŻARCIE NA PODESZWACH MENELA TO NIE MIAŁEM GDZIE ZAPARKOWAĆ - TERAZ MAM I WRACAM NAJEDZONY I PEŁEN ENERGII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważywszy czyj to biznes ja tam nie kupuję nie parkuję i nie mam problemu. Polecam indentyczne podejście do problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komu wyjdzie teraz to na dobre, czy przypadkiem plaza nie straci przez to większosc klientow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybory tuz tuż: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne problemy jakie posiadałem parkowania w Plazie to były w okresie świątecznym ale w tym okresie to wszędzie takie problemy występują... Moje zdanie na temat płatności. Parking powinien być bezpłatny przez 1godzinę (Galeria Krakowska) a po tym czasie powinno kosztować znacznie więcej niż teraz... Osoby które idą do kina powinny w kinie udać się do jakiegoś stanowiska przeciągnąć przez to bilet i na 3-4h zostali by zwolnieni z opłat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lużniej na parkingu=lużniej w sklepach. Na razie się tam nie wybiorę -większość sklepów jest też w innych centrach -pozdrawiam zadowolonych właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj byłem, i nie jest mi szkoda 50gr na parking. Znalazłem miejsce od razu. Pracownicy galerii powinni mieć ulgi na parking, bo z tym to przegieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie! Myślę, że w ramach protestu za parking płatny możemy do końca roku unikać PLAZY. Kto jest za?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za bojkotem plazy ale do konca rok usie nie uda wiec proponuje w jakis jeden konkretny dzien to zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze sa oplaty bo jak ktos pracuje w cewntrum to niech placi tak jest na calym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowe myślenie "polaczków" - wcześniej było źle bo nie było gdzie zaparkować jak się na zakupy przyjeżdżało, teraz źle bo do zakupów za kilka stów trzeba dołożyć 50 gr... może jeszcze powinni Wam płacić za to, że swoje auta zostawiacie na ich terenie i przy okazji mycie z woskowaniem fundować? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super, buractwo z okolicznych urzędów, sądów i firemek przesiądzie się na mpk. Cieszcie się, że przez tyle lat właściciele Plazy za friko garażowali wasze auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galerianki będą miały mniejszy obrót, a tak na poważnie to problem mają ci co parkowali tam za free i pracowali w pobliżu plazy - wszystko co dobre się kończy, a jak ktoś kupuje w plazie to i na parking go stać. przynajmniej będą mniejsze korki na lipowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrym zwyczajem kupieckim jest zapewnienie miłej i bezpiecznej atmosfery zakupów i również możliwość zaparkowania pojazdu za darmo bo to my KLIENCI robimy łaskę że robimy zakupy....i nie chodzi to o zetciaka tylko o fakt....poboru opłat za zrobienie zakupów ja rezygnuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niektórych miastach wpsdli na ten pomysł, że parkowanie do dwóch godzin jest bezpłatne, ale widać w w L-nie na to nie wpadli. To zbyt skomplikowane jak na Lublin, Miasto zdzierców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
dobrym zwyczajem kupieckim jest zapewnienie miłej i bezpiecznej atmosfery zakupów i również możliwość zaparkowania pojazdu za darmo bo to my KLIENCI robimy łaskę że robimy zakupy....i nie chodzi to o zetciaka tylko o fakt....poboru opłat za zrobienie zakupów ja rezygnuję
Zgoda, pod warunkiem, że jesteś klientem, a nie cwaniaczkiem, co sobie znalazł darmowy parking w centrum miasta za który ja płacę w towarach zakupionych w tym sklepie, i pod którym częstokroć nie miałem gdzie zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że płatny! Trzeba eliminować cwaniactwo....Pracownicy okolicznych firm parkowali sobie auta za darmo, pod dachem, cieplutko....hohoho super mieli, tylko że cwaniactwo sie skończyło....i płacić trzeba. Każdy by chciał np w zimie miec takie miejsce parkingowe prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...