Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw zabrakło wyobrażni marszałkowi i prezydentowi gdzie powinny powstać targi. Teraz władza będzie się pastwić nad obywatelem i rąbać mandatami. Sama furami z kierowcami przybędzie na imprezą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz i reszta tych bezmozgow zapomniala ze jest od tego aby ludziom sluzyc A jak sie nie ma miejsca na jakas impreze to sie jej nie organizuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edukacja głupcze! Ale kto ma tu edukować, jak straż miejska reprezentuje poziom "nie chcem i nic nie muszem" a UM Lublin jest mistrzem głupich wymówek: bójki kibiców i napierający tłum.... Może jeszcze Marsjanie atakują i Wojny klonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska do działa! a parkingi są przy stadionie - chyba że leń dopadł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez tak jest wszedzie!Nie tylko w Lublinie,nie tylko przy okazji masowej imprezy!Bo zalozenie wiekszosci kierowcow jest takie: inni sa malo wazni,wazne,zebym ja zaparkowal i nie musial daleko chodzic..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było mi poprostu wstyd za miasto jak patrzyłem co robi straż miejska z gośćmi cavaliady. Jedna z lepszych i tańszych od słabych wydarzeń sportowych impreza w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać ze ten film nagrywa jakis kulawy spolecniak , który pozazdrościł i pewnie nie miał hajsu żeby wejść na imprezę .... Po pierwsze to tylko 4 dni takiego zamieszania i raczej nikomu to nie zaszkodziło .... A po drugie przy targach nie ma parkingów na tak duża imprezę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołota nie ludzie. Puste parkingi przy stadionie! Trawkę w swoich ogródkach to pielęgnują, koszą, nawożą, a publiczne miejsca to potrafią zdewatować. Bydło. Prostactwo i nie ma to zachowaniu usprawiedliwienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co? tym leniom ze SM blokady się skończyły? Czy walczą z babciami co handliją pietruszką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nawet jak tylko 4 dni to przestrzega się przepisów a takie nie pozwalają na parkowanie na trawnikach i chodnikach. Zaszkodziło i to bardzo trawnikom, które zostały zbudowane a teraz będą musiały zostać naprawione za pieniądze podatników czyli także moje. A nieopodal parking  przy arenie pusty. Dupska nie chce się ruszyć i niszczy wszystko bo jestem "miszczem" parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać ze ten film nagrywa jakis kulawy spolecniak , który pozazdrościł i pewnie nie miał hajsu żeby wejść na imprezę .... Po pierwsze to tylko 4 dni takiego zamieszania i raczej nikomu to nie zaszkodziło .... A po drugie przy targach nie ma parkingów na tak duża imprezę ....
Nikomu nie zaszkodziło? a ten filmik co pokazuje ? teraz za to mieszkańcy Lublina zapłacą bo burakom nie chce się przejść kilkaset metrów z pod Areny ale jak to komuś wytłumaczyć jak większość tak parkuje pod swoimi stodołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd to jest, że tylko wystawili 35 wezwań dla właścicieli samochodów. Po drugie to wstyd, że goście zobaczyli jak otoczenie jest niszczone w Lublinie z przyzwoleniem takich jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale "filmowiec" musiał mieć kacze nogi,kuternoga buja się jak stara dewota,swoją drogą była to impreza dla ludzi ze wsi i nowobogackich wsiowych ludzi więc nie dziwcie się że parkowali jak u siebie na "podwórzu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef straży miejskiej do odwołania - od lat brak efektów działań tej służby. żadnej własnej inicjatywy, strażnicy chodzą i udają że nie widzą syfu w tym mieście, chodniki rozjeżdżone, płyty połamane, trawniki zamieniają się w błoto. A potem płacimy kolesiom urzędników za remonty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniaki maja parking na stadionie ale juz się dupy 500m niechce ruszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsługa targów tak parkowała kierowców gdzie popadnie. Po 17.00 gdy obsługa poszła do domu za robotę wzięła się straż miejska. Gdzie prewencja tej instytucji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się prosi o spuszczanie powietrza w kołach, a nawet wykręceniu paru wentylków. Lepsze od mandatu, nauczy się taki. Ewentualnie odholowanie samochodu na parking policyjny. Kierowca wychodzi, patrzy nie ma samochodu, dzwoni na policję, podaje dane pojazdu i dostaje informacje, że jego samochód jest tu i tu oraz ma opłacić mandat + odholowanie inaczej nie może odebrać.  Jestem kierowcą i jak nie mam gdzie zaparkować, to jadę dalej do momentu znalezienia miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobna samowolka odbywa się przy większych imprezach na hali Globus. Okoliczne trawniki, chodniki są niszczone, rozjeżdżane i zastawiane i wówczas na kilka godzin nikogo nie obowiązują przepisy ruchu drogowego. Prośby o interwencję skutkują pouczaniem interweniującego!?!?!?! że impreza masowa. Ot takie powszechne przyzwolenie na marnowanie tego co nie należy do mnie, ale gdyby ktoś uszkodził coś mojego - o to już zmienia postac rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karne ku*tasy średnicy 50cm na środku szyby czynią cuda... nasi wschodni bracia robią coś podobnego w akcji "stop cham". Polecam zobaczyć kilka filmików na YT :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE W TYM CZASIE BYŁY TE PASOŻYTY ZE STRAŻY MIEJSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...