Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pięknie tylko że 150 zł na miesiąc niby nie dużo na dzień, ale i tak co mają zrobić ci co do pracy dojeżdżają z okolicznych miejscowości.Gdzie te parkingi za free pod strefą ? Ci co głosowali na PO niech się nie odzywają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia jest że w lublinie nie ma srefy parkowania jak w cywilizowanych miastach...Lublin jest rozjezdzany, niszczone są chodniki, piesi nie moga przejść chodnikiem, ludzie mieszkający w centrum nie moga zaparkować swojego samochodu. Problemy maja tzw samochody słuzbowe. Czas zmienić ta chora sytuacje gdzie wszyscy wjezdzają w drzwi. Niech ludzie jezdzą Mpk.Nie każdy musi 20 letnim złomem zagracać śródmiescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech jada MPK w żadnym normalnym kraju nie można wjechać do ścisłego centrum oprucz mieszkańców centrum zaopatrzenia i służb!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak niepoRADNI odrzuca strefe platnego parkowania bo sami sa jak swiete krowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję codziennie do godz. 23, a czasami 24 w centrum miasta i nie mam jak dojechać, a mieszkam pod lublinem więc do pracy tylko samochodem.Gdzie mam zaparkować, aby mi szyb nie wybili, a też mi po ryju nie dali jak będę wracał po samochód 1km lub 2km po godz.23? Fajnie jest pisać "jeździj MPK" jak się mieszka w Lublinie i jest się na garnuszku rodziców. Jak Ci przyjdzie pracować na różne zmiany i kończyć w nocy i będziesz musiał tez dojechać,to wtedy sobie przypomnisz moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
pracuję codziennie do godz. 23, a czasami 24 w centrum miasta i nie mam jak dojechać, a mieszkam pod lublinem więc do pracy tylko samochodem.Gdzie mam zaparkować, aby mi szyb nie wybili, a też mi po ryju nie dali jak będę wracał po samochód 1km lub 2km po godz.23? Fajnie jest pisać "jeździj MPK" jak się mieszka w Lublinie i jest się na garnuszku rodziców. Jak Ci przyjdzie pracować na różne zmiany i kończyć w nocy i będziesz musiał tez dojechać,to wtedy sobie przypomnisz moje słowa.
nie... no oczywiscie ludzie z Lublina nie pracuja i wszyscy dojezdzajacy musza tyrac na nasza lubelska spolecznosc. i w dodatku na rozne zmiany!!! szok!
Ostatnio edytowany 13 października 2011 r. o 20:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ? a co na to facecik w jeansie z krakowskiego z ołówkiem z gumką i biletami sprzedawanymi kilkaset razy. To już z nim urzędnicy nie będą współpracować?. To jakiś skandal - trzeba mu dać urzędniczą emeryturę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
niech jada MPK w żadnym normalnym kraju nie można wjechać do ścisłego centrum oprucz mieszkańców centrum zaopatrzenia i służb!!!!!!!
Masz dziwną wizję normalnego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AD napisał:
Masz dziwną wizję normalnego kraju.
Mylisz się W cywilizowanych krajach płaci się za parkowanie. A parking w centrum jedynie dla mieszkańców tudzież pracowników firm - płatne. Chyba że parkujesz pod marketem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owner199 napisał:
Mylisz się W cywilizowanych krajach płaci się za parkowanie. A parking w centrum jedynie dla mieszkańców tudzież pracowników firm - płatne. Chyba że parkujesz pod marketem
Czytaj ze zrozumieniem. Konieczność płacenia za parkowanie tam gdzie jest za mało miejsc jest zrozumiała, to w sumie normalna zasada wolnego rynku. Inna rzecz że władze powinny dążyć do zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych, no ale to nie zawsze jest możliwe. Mój poprzednik wyskoczył jednak z pomysłem praktycznie całkowitego zakazu ruchu - a to już rażące przegięcie, sugerujące jakiegoś fanatyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie normalność wkroczy do tego miasta,żeby tylko radni przejrzeli na oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jakiś urzędnik może coś w końcu wymyślić, co ułatwi mieszkańcom Lublina życie, bez sięgania do ich kieszeni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w śródmieściu, pracuje na Czubach. Dlaczego do cholery mam nagle płacić 100 zł tylko dlatego, że moje tico stoi pod domem? Co za idiotyzm i draństwo! Niech mieszkańcy Zemborzyc płacą za to, że maja blisko do zalewu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wybudować na peryferiach miasta nowy budynek biurowy i przenieść do niego wszystkie urzędy miejskie, powiatowe i wojewódzkie. Wokół zrobić parking za kilka tysięcy samochodów i problem rozwiązany. Nigdy bym nie jeździł do centrum miasta samochodem, gdybym nie musiał odwiedzać różnych urzędów i załatwiać spraw. Do tego jeszcze urzędy rozwleczone po całym centrum i aby cokolwiek załatwić trzeba zrobić kilka kilometrów pieszo. Z centrum zniknęły by samochody urzędników i petentów i już jest luz. Ktoś zapyta z czego sfinansować inwestycję? Sprzedać budynki w centrum i wziąć dopłaty z UE. Ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, pomysł z płatną strefą i parkomatami jest świetny. Jako mieszkańca śródmieścia cieszy mnie to niezmiernie. Zaplace 100 zl i przynajmniej bede miec szanse zeby zostawic auto pod swoim domem. Jak dotąd prawie jest to nie możliwe przed godz. 18 bo cala ulica pozastawiana jest samochodami pacjentow szpitala, osób odwiedzających pacjentów, oraz studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3xTAK! Primo: Skończy się zarobek "panów parkingowych" przy Bajkowskiego, Krakowskim, I Armii, którzy tak zapamiętują się w swojej "robocie", że proponują "popilnowanie" nawet po 18-ej w dni powszednie oraz w dni wolne od pracy. Secundo: Miasto będzie miało wyższe wpływy nie tylko dlatego, że panowie "parkingowi" nie będą już gumkami ścierać poddawanych "recyklingowi" biletów, lecz także dlatego, że system ich dystrybucji z pomocą parkometrów będzie tańszy (bez drukowania dość drogich blankietów z hologramami i marż detalicznych - zostaje tylko koszt obsługi parkometru przez Urząd lub wynajętą do tego firmę). Tertio: Może w końcu kilka osób dostrzeże, że płacenie za parkowanie to norma w centrum i rozważy bardziej ekologiczne środki transportu... lub choćby jakąś formę "car poolignu" u siebie w firmie/urzędzie. Może w końcu da się przejść chodnikiem przez Ewangelicką, I Armii, Chmielną, De Tramecourta, Spokojną, Cichą, Jasną, Karskiego, Peowiaków, Wieniawską, Leszczyńskiego bez konieczności omijania zaparkowanych na nich aut urzędników i ich petentów... ...na chwilę obecną bowiem, najgęściej obstawionymi nieprzepisowo zaparkowanymi pojazdami ulicami w tym pięknym mieście są te, na których parkują święte krowy (przepraszam - "szanowni urzędnicy") raz w tym roku widziałem lawetę na de Tramecourta (bo Pan urzędnik/petent zablokował wyjazd w Lubomelską)... a przecież mogłaby tam przyjeżdżać kilka razy dziennie... to samo na Spokojnej (przy Starostwie), na Okopowej (przy Prokuraturze), na Orlej (z powodu sąsiedztwa Prokuratury), Ogrodowej i Chmielnej (Prokuratura/"gdaka"/klinika)... tylko święta krowa w Indiach i urzędnik w Polsce to stworzenia nietykalne i im przeszkadzać nie wolno... nawet jak cały chodnik zastawią na pół dnia, służby porządkowe (Policja, Straż Miejska) mają obejść niczym nietykalny obejść musi "placek" zostawiony przez świętą krowę. Warunkiem spełnienia się tych trzech powyższych jest jedno: skuteczne ściganie i kontrolowanie aut parkujących w strefie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec śródmieścia napisał:
Mieszkam w śródmieściu, pracuje na Czubach. Dlaczego do cholery mam nagle płacić 100 zł tylko dlatego, że moje tico stoi pod domem? Co za idiotyzm i draństwo! Niech mieszkańcy Zemborzyc płacą za to, że maja blisko do zalewu!
27 groszy dziennie wychodzi przy zalozeniu ze zmniejszy sie ilosc samochodow w srodmiesciu zaoszczedzisz paliwa na szukanie miejsca parkingowego o nerwach nie wspomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...