Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Razem chce odwołać wojewodę. Za słowa podczas marszu ONR

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Na podbródku tej dziewczyny można by przeprowadzić Wielką Rewolucję Październikową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie czerwone szturmówki towarzysze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na to wszystko chce się wynająć drużynę A ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że przodków czerniaka nie zlikwidowali w ramach walki żołnierze wyklęci. dzisiaj nie widzielibyśmy jego twarzy w styku bmw bierny mierny wierny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partii Razem nie widziałem na uroczystościach upamiętniających Żołnierzy Wyklętych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Razem oprócz 1 maja i 22 lipca czci jakies swieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czczą rocznicę rewolucji bolszewickiej. Ale w wewnętrznych grupach pisali sobie, żeby się nie nazywać nawzajem "towarzyszu", bo będzie to źle odbierane społecznie - potem ktoś zrobił skriny tych rozmów i wrzucił do sieci. Zwykła przefarbowana na fioletowo swołocz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO WOJEWODA! Co prawda, to nie grzech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
szkoda że przodków czerniaka nie zlikwidowali w ramach walki żołnierze wyklęci. dzisiaj nie widzielibyśmy jego twarzy w styku bmw bierny mierny wierny
można by powiedziec w kwestii przodków i vice versa, ale szkoda słów na takie mentalne dno jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o spotkanie chociaż z jednym żołnierzem wyklętym .Niech opowie o swoich czynach. Niech nie ukrywają się tylko pod ogólnym hasłem żołnierzy wyklętych. Niech opowiedzą o swoim o swoim bohaterstwie. Komu zabrali ojca, brata syna. A was historycy proszę o przeczytanie odtajnionych przez USA dokumentów na temat tzw. podziemia. Nie róbcie wody z mózgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faszystowskie scierwa jeszcze beda wisiec, jeszcze zwyciezy normalna polska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnek to jest wogle jedna wielka kompromitacja i nieporozumienie i ten usmiech czlowieka oblakanego czy przekletego :) jaka partia, taki wojewoda, on nawet nie probuje ukrywac swoich pogladow politycznych i zazdroscia zerka na ratusz a nuz go kartofel z zoliborza namasci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis dy was czas sie konczy, zegar tyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś lubię Pana Wojewodę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruski POmiot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzucili wszystkich do jednego worka pod nazwą" żołnierze wyklęci". Prawda jest bardziej złożona a wiedzą to ci którzy naprawdę tym się interesują. Krzyki jednej i drugiej strony nieczego nie wnoszą. Znam przykłady zwykłych morderców i rabusi których teraz się wynosi na ołtarze- (ze szkodą dla prawdziwych bohaterów). Co mają myśleć i czuć  mieszkanicy np. Rozkopaczewa?.  Myślicie że takich miejscowości więcej niema? Kwestie historyczne zostawmy historykom, politycy niech trzymają się z daleka. Gwoli scisłości mój ojciec przesiedział 5lat po wojnie  więc proszę mi nie zarzucać ubeckiego pochodzenia-prawdziwi patrioci.  Zastanawiające jest jeszcze jedno, kładziemy nacisk obecnie na podziemie niepodległościowe powojenne i słusznie bo to okres do tej pory pomijany ale mam wrażenie że zapominamy przy okazji o AK BCH i innych organizacjach walczących o wolną Polskę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PO mam tyle wspolnego co z ty z mysleniem ale odwzajemnie wymiane zdan - pisowska faszystowska kanalia i podnozek prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wojewoda ! Tak trzymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pisalem ja, troll z UW. Prezesie melduje wykonanie zadsnia, cisniemy z lewakami do 19 i idziemy ogladac zdebilenie na antenie, czyli propagandowy jak zs prl nowy odcinek tvp ka lczor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta patria razem do jakiś duży pomiot- naliczyłem cztery osobniki. A Nasz Wojewoda to człowiek wykształcony i wie jak się odnaleźć w każdej sytuacji.Takich przywódców nam potrzeba a nie marionetek włażących na krzesła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...