Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażerowie powiedzieli, co poprawić w komunikacji nocnej

Utworzony przez borsuk, 7 kwietnia 2010 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Dziś na przystanku widziałem nowy rozkład 55 obowiązujący od 12 kwietnia. chodzi o skrócenie trasy do parku bronowice i wydłużenie do krężnickiej na felinie. na stronach mpk jednak cicho na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyliłem się: miało być na KRĘPIECKIEJ na felinie, a nie krężnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Świdnika pewnie i było więcej głosów,ale jak jego włodarze usłyszeli by o dopłatach do ulgowych to by baranka kazali ZTM-owi strzelić o jakiś murek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
Dziś na przystanku widziałem nowy rozkład 55 obowiązujący od 12 kwietnia. chodzi o skrócenie trasy do parku bronowice i wydłużenie do krężnickiej na felinie. na stronach mpk jednak cicho na ten temat.
MPK nie musi już publikować takich informacji. Teraz zajmuje się tym ZTM, a MPK publikuje je wybiórczo. Zaglądaj na www.ztm.lublin.eu i tam szukaj komunikatów o zmianach i objazdach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swoich uwag nie zgłosiłem, licząc na to, że w ZTM pracuje ktoś kompetentny i sam szuka co ludzie proponują. Moje dwie propozycje: -bilet 60 minutowy, tudzież przesiadkowy. -pierwsze 301 to ostatnia 1, która od Tysiąclecia jedzie na plac Litewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quina napisał:
ja swoich uwag nie zgłosiłem, licząc na to, że w ZTM pracuje ktoś kompetentny[/quote] Skoro prosili o uwagi, to można było napisać. To wiele nie kosztuje... [quote name='quina' post='261020' date='7.04.2010, 10:29:31']-pierwsze 301 to ostatnia 1, która od Tysiąclecia jedzie na plac Litewski.
Pomysł ciekawy, tylko kłóci się z jedną zasadą: linie nocne zaczynają jazdę pętli na osiedlu. Poza tym ostatnia 1 to typowy wóz pracowniczy MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
Dziś na przystanku widziałem nowy rozkład 55 obowiązujący od 12 kwietnia. chodzi o skrócenie trasy do parku bronowice i wydłużenie do krężnickiej na felinie. na stronach mpk jednak cicho na ten temat.
55 nie zostało skrócone do Parku Bronowice. nadal będzie jeździć na plac Litewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że ZTM nie zrobił ankiety odnośnie podwyżki cen biletów za pomocą emaili - wywalili 15tys, a mozna było inaczej zainwestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze sami znajomi;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
Dziś na przystanku widziałem nowy rozkład 55 obowiązujący od 12 kwietnia. chodzi o skrócenie trasy do parku bronowice i wydłużenie do krężnickiej na felinie. na stronach mpk jednak cicho na ten temat.
hmm a od kiedy to kreznicka jest na felinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...