Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PCK apeluje o pomoc dla powodzian

Utworzony przez AR, 19 maja 2010 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Z JAKIEJ RACJI PCK PROSI OBYWATELI O POMOC JAK SAM RZAD NIE WIDZI POTRZEBY OGŁASZNIA STANU WYJĄTKOWEGO, OTÓŻ TO JEST PROSTE BO PRZESUNIE IM SIE TERMIN WYBORÓW!!!! NIENAWIDZE TEGO KRAJU!!!! JEDEN WIELKI OBÓZ PRACY DARMOWEJ NIC WIECEJ. W NASZYM KRAJU NIC CZŁOWIEK NIE MOŻE OSIĄGNC, A JAK MA ZADUŻO TO TRZEBA GO UDUPIC BO NIECHCE SIE DZIELIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nieszczęście.Ale czy aż trzeba pomocy ludzi?A dlaczego nie pomoże np.ubezpieczalnie (można się było ubezpieczyć).No i dlaczego nie pomoże Caritas?Dziwne,że jeszcze Caritas nie ogłosił zbiórki lub nie "użyczył"swojego konta bankowego. Brałem kiedyś udział w akcji pomocowej dla powodzian.LUdzie odpowiedzialni za pomoc-jeżdzili sobie wypożuczonymi z fabryki samochodów dostawczakami,a zebrane wśród ludzi dary sobie leżały dosyć długo.Po interwencji odpowiedzialni za akcję zebrali "dary" (w tym sporo żywności) i zawieźli.Pech chciał,że nie do tej gminy (a która miała tą samą nazwę i wogóle nie ucierpiała w trakcie powodzi) Czy warto więc pomagać i nabijać konto Cariotasu,który i tak się nigdy nie rozliczy z zebranych pieniędzy i DARÓW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak raz TOWARZYSTWO Z UL.WIEJSKIEJ w Wa-wie "zrzuciło się"dla powodzian?-każdy z nich oddał swoją miesięczną pensyjkę na powodzian?-co Wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, dlaczego rząd się nie zajmie tym. Im zawsze brakuje pieniędzy nigdy nie maja jak trzeba pomóc, ale maja samochody za kilkadziesiąt tysięcy. i niby tacy biedni są. niech sie w d*** pocałują urzędasy z wiejskiej w warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renata napisał:
Mieszkańcy naszego kraju powinni być solidarni . W tej chwili nie ma czasu na krytykowanie rządu , ponieważ tysiące rodzin straciło dobytek całego życia i potrzebuje pomocy. Popieram to co robi PCK, który zbiera dary dla powodzian i rozwozi na miejsca spustoszone przez powódź.
No jasne!-mieszkańcy powinni być solidarni i pomagać-a rząd(wg.Ciebie z tego wynika)trzeba chwalić,że...przez 13 lat niewiele zrobił w temacie zapobiegania powodziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWSTAŁY 2 NOWE PUNKTY DO KTÓRYCH MOŻNA DOSTARCZAĆ DARY DLA POWODZIAN PRZY SKLEPACH "MAGICZNY OGRÓD " ( ZANA 19 -LECLERC ,RACŁAWICKIE 34 ) . Wszystkich ,którzy jednak uważają że innym trzeba pomagać bez oglądania się na innych -zapraszamy . Pamiętajcie że ludzie poszkodowani w powodzi stracili wszystko !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
Wierzę Ci i nie będę zaprzeczał,że cała ta Zorganizowana Akcja jest co najmniej CHORA! Z jednej strony:warto a nawet trzeba pomagać!-a z drugiej strony:śmierdzi to korupcją i chęcią Osób Trzecich na dorobienie się kosztem osób nieszczęśliwych. Dlatego olewam te Szubrawskie Akcje i wolę moje ciuchy(które są w dobrym stanie-bo akurat bezwartościowych szmat nie mam) sprzedać handlarom i zarobić parę złotych na tym... Widzę,że tak organizują tą Pomoc Dla Powodzian aby zniechęcić szczerych darczyńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hejka, dziś pojechałam do swojego urzędu gminy z zapytaniem gdzie można zostawić rzeczy dla powodzian, zebrałam z domu trochę ubrań w bardzo dobrym stanie, moje 5-letnie dziecko oddało swoje pluszaki, jeszcze kilka kocy - wysłali mnie do niby punktu, a tam baba mnie wręcz obraziła mówiąc, że jak ja mogę noszone ubrania przynosić, nowe mam przywieść, wyszłam stamtąd zniesmaczona, bo naprawdę rzeczy były super, wrzuciłam to do pierwszego kontenera na ubrania,może ktoś potrzebujący je jednak dostanie. Uważam, że ludzie potrzebują mnóstwa rzeczy, sama przeszłam przez to w 97 i byliśmy szczęśliwi jak cokolwiek dostaliśmy, nieważne było czy to nowe czy chodzone, byle czyste, i szczerze mówiąc takie wybrzydzanie urzędniczki - dodam bez rzucenia okiem na przywiezione rzeczy - normalnie jest nie na miejscu. Chciałam się z tym podzielić na forum, żeby ludzie widzieli jak ich potrzeby są traktowane, pozdrawiam ps. to miejsce to Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyszlowicach, gmina Gierałtowice, powiat gliwicki
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Oglądam to i słucham żeby przynosić nową odzież.A czy dobre ,uprane,niezniszczone ubrania nie mogą być wykorzystane przez tych ludzi.Nie róbmy z siebie wielkich czyścioszków .W ten sposób odstręczamy ludzi od pomocy.Ja sama mam wiele dobrych ubrań,które zawożę znajomym i nikt tym nie gardzi a wręcz są bardzo wdzięczni ,że mają w co ubrać dzieci bo nie bardzo ich stać na wydatki a ubiory są drogie.
Spójrzcie tylko jak wiele osób ubiera się w Ciuchlandach-tam naprawdę można znaleźć niezłe rzeczy!-no to z powodu Pomocy Powodzianom nie można dać odzieży z Ciuchlandów lecz trzeba kupować nowe? Dodam też"od siebie",że"przykład powinien iść z góry". Nie wiem,czy pamiętacie o takiej aferze,że tzw."podrabiana odzież zarekwirowana przemytnikom MUSIAŁA zostać natychmiast spalona!"-czyż to nie prawny absurd?-czyż nie lepiej taką odzież zamiast palić,to przeznaczyć do użytku w Domach Opieki Społecznej,Domach Dziecka czy wreszcie nawet i powodzianom? Podobnie było też z tym Dobrodusznym Piekarzem,który nadmiary pieczywa przekazywał biednym-zaraz Ci Z Fiskusa doczepili się do niego... Im dłużej żyję w tym Kraju Absurdów tym bardziej i częściej zastanawiam się:czy warto pomagać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy człowiek został bez niczego gdyz po powodzi majowej wyjał z domu wszystkie meble do suszenia wszystko co miał zostało wyniesione na podwórko a tu nagle w czercu zonu został zaskoczony druga powodzia która wszystkie rzeczu które zostały wyniosione zostały zmyte pod wode.Bardzo prosze o pomoc dla mojego dziadka Stanisława kijaka zamieszkałego Brzozowa 8 24-313 Gmina wilków nr kontaktowy 663655822
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...