Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie, podobnie jak w Rzeszowie będzie w centrum wielka ci()pa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta lubelska bedzie miala w poprzk a rzeszowska ma wzluz l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może od razu nich wyremontują wszystkie ulice w mieście bo przecież trzeba będzie po nich jechać do Galerii , a i niech kupią z 50 autobusów bo przecież nimi też do Galerii będą klienci WALIĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodałem komentarz i go nie ma!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko tylko jeszcze UMCS mógłbym dostać kilkanaście mln na odbudowę dwóch pałaców przy Placu Litewskim a UML dostać kasę na przeniesienie placówki dermatologicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu potrzebna jest przebudowa pl.litewskiego? -chyba tylko deweloperowi. Kto nim jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za oonjqiiijm bb boo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to wykona pewnie kolega ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zuk postawi kolejna galerie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy się czyta te komentarze to odechciewa się robić w tym mieście cokolwiek dla tej durnej, obleśnej, bezmózgiej tłuszczy gównozjadów, którym niczego nie trzeba i którzy nieświadomi swej kompletnej społecznej bezużytecznosci wchodzą na to forum w przekonaniu swej wyjątkowości nie znając granic w opluwaniu swoją obrzydliwą, jadowitą flegmą wszystkiego i wszystkich dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam wpis z maj 2015. Nie słyszałem, nie czytałem odpowiedzi na poniżej zadane pytania - może Dziennik, uzyska odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. "Inwestor nowego PDT łaskawie przebuduje Narutowicza (przed teatrem), przebuduje Kościuszki by przejęła ruch po zamknięciu Kapucyńskiej i Placu Litewskiego, a wszystko po to, by zapewnić dojazd do parkingu pod nowym PDT – oczywiście przez Kapucyńska i Narutowicza. Ile lat minęło od zakończenia przebudowy ulicy Narutowicza, która to przebudowa miała ograniczyć ruch w XIX centrum Lublina? Czy wczorajsze zapewnienia o konieczności ograniczenia ruchu to głupstwo? Czy inwestor nowego PDT zwróci Lublinowi wydatki na ostatnią modernizację Narutowicza? Tak, władze Lublina, szanują swoje słowo, tak szanują finanse miasta. Dlaczego to robią? Gdzie jest kontrola samorządów? Gzie jest NIK?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...