Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie sam tam ma kartę stałego klienta. Z drugiej strony ta reklama wisi już długo, a nagle zobaczył. Czyżby zaczynała się kampania wyborcza do samorządów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu po tytule byłem pewien że problem będzie miał jakiś mały z piSSu ?? A tu największy nierób z tej partii w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tato, a co to jest erekcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z erekcją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny ma problem z erekcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pitucha nie ma nic innego do roboty? Towary sprzedawane w tym sklepie są prawnie dopuszczone do sprzedaży i nie są zakazane. Dlaczego więc nie można w mniej lub bardziej atrakcyjny sposób reklamować sklepu ten towar sprzedający?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS widzę ma już ambicje wkraczac w sferę wolności reklamy w Lublinie oraz sexu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moze byc pigulki po, antykoncepcji, in vitro, to i wspomagania erekcji tez nie. zadnych sztucznosci, czysta natura, a jak nie dziala..trudno. cierp mezczyzno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do totalnej opozycji - gdyby to wasza córka goła prezentowała swoje wdzięki na plakacie, a wasz syn chodził codziennie obok tej reklamy, to też bylibyście oburzeni wtrącaniem się w kwestie "wolności" reklam i seksu????? Hipokryzja też TOTALNA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogobojni zapewne beda mieli problem jak wytlumaczyc bo u nich sie o takich sprawach nie rozmawia. pan radny obronca niech dobsrminarium idzie zamiasy do polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak konar nie płonie, to do lekarza i z recepta do apteki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja popieram ten sprzeciw. w Rosji gość szukał pokemonów w cerkwi i w ten sposób obraził uczucia religijne wiernych... został skazany. u nas za dużo tej fałszywie pojmowanej wolności, nowomowa komunistyczna została zastąpiona nowomową lewackiego liberalizmu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek,może też skorzystasz z tej oferty, myślę że inaczej spojrzysz na problemy wielu mężczyzn i żona będzie zadowolona. :):). A że jakaś dewotka ma problemy z właściwą interpretacją przekazu, zawsze będą jacyś zwichrowani ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bardziej martwi ta syfiasta ściana pod plakatem. Paskudna, dziurawa, szpeci centrum miasta. Radny, do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę taki widok niż zakrwawione płody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudzi mu sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie się ten plakat podoba - nie zdejmować ! a nawet powiesić więcej takich :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się że większość zgorszonych kołtunów po kryjomu korzysta z takich sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Pitcairn ma za dużo wolnego czasu, już Nałkowskich mu nie wystarcza-wypelza do centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisior Pitucha musi mieć zdrowego klucha ja mimo wszystko wolał bym głowę aby miał sprawną, niech sprawdzi co te dzieci na smartfonach oglądają ale jak ktoś nie ma co robić lub chce komuś dokuczyć to i z kondoma bata ukręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...