Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięć lat więzienia za zabicie dwójki lubelskich naukowców

Utworzony przez stary szofer, 20 maja 2009 r. o 17:31 Powrót do artykułu
Przy takich wyrokach długo nie będziemy jeździli jak w cywilizowanym kraju. Poprzednie odebranie prawa jazdy nie uchroniło ofiar tego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem u Pana Gustawa 4 z fizyki na laboratoriach co było wybitnym osiągnięciem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."emerytowani naukowcy z Lublina...." a czym się różni dla praworządności naukowiec od chlopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różni się i to bardzo, bo chłop nie ma wtyczek w sądzie i musi dostać wyrok a ten co się inteligentem zowie ma zawsze poparcie bo ma układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Gustaw był legendą PL. Mówiło się o nim że kto przeżył Gustawa był już studentem:-) Egzamin u niego zdałem za 3 podejściem na 4,5. Był bardzo wymagajacy ale sprawiedliwy. Dzięki niemu  zrozumiałem na czym polegał dualizm kolpuskularno-falowy. Wieczny odpoczynek racz mu dać panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem na egzaminie z fizyki u dr W. Gustawa 5. I to było wielkie osiągnięcie. O tym mówiło się na całym wydziale elektrycznym. Lubiłem fizykę i nie był to dla mnie trudny przedmiot. Na egzaminie pisałem o rzeczach o których nie było mowy na wykładach m.in. o kwarkach, modelu standardowym, masie neutrin, cząstkach dziwnych, Egzamin pisemny trwał ponad 125 minut. To był wspaniały egzamin. Po wpisaniu oceny do indeksu dr Gustaw mi pogratulował i nie zapomnę tych chwil nigdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...