Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięć samochodów zderzyło się na skrzyżowaniu

Utworzony przez rolnik, 6 lutego 2010 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Może 5 nauczycielek?? Wymieniać ZAWODY winnych wypadku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może 5 nauczycielek ? [hie,hie] Wymieniać zawody winnych wypadku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy się Państwo nauczą, że w Lublinie mamy aleję Kraśnicką, a nie Aleje Kraśnickie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 godziny po zdarzeniu gorące info na stronie, brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ladny zrobil sie korek jadac przez Krasnickie w strone Konopnicy wiekszosc osob musiala zawracac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że MPO-licjanty mogą nie wiedzieć że w Lublinie jest ALEJA KRAŚNICKA i to jedna, a nie ALEJE KRAŚNICKIE, to rozumiem, ale dla czego znowu w gazecie która pisze o Lublinie codziennie dziennikarze nie wiedzą takiej istotnej rzeczy ?? Chyba ze nie są dziennikarzami lub pochodza z jakić okolicnych wiosek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość samochodów żeby nie stać w korku pojechało przez Konopnicę (wieś) choć i tam chwilami tworzyły się niezłe korki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Lipniaku i żeby dostać się do domu musiałem wrócić z Orkana przez Roztocze na Czuby i przejechać przedłużeniem Jana Pawła. Potem w kierunku na Lublin Kraśnicką i na Raszyńską gdzie znowu natrafiłem na korek zrobiony przez ludzi chcących przejechać przez Konopnicę. No cóż trochę się wkurzyłem kiedy zamiast policja stanąć na skrzyżowaniu Orkana i Kraśnickiej to zawracała ruch z Jana Pawła. A ludzie sobie stali dalej... Totalna porażka organizacji ruchu i szkoda że nie otworzyli jeszcze połączenia z Roztoczem od Jana Pawła co skróciłoby drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic zima to w domu siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...