Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki mają dość. Protest milczenia w Lublinie

Utworzony przez głosowały na ryżego, 22 kwietnia 2015 r. o 21:42 Powrót do artykułu
olejcie te marne grosze, które się wam należą!! zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgnarki nie mają łatwo. Nawet ich szefowie nie idą im na rękę i ich nie wspierają. A najgorsza to jest Naczelna z Kraśnickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie - cięzko? pracują?   ---  leżał sobie chłopak po wypadku / bez mozliwosci wstania/            błagał przez 3 DNI pielęgniary o materac, bo przez ten który miał - czuł na plecach każdy pręt metalowy / nie spal w nocy/ - te podłe baby nie reagowały !  już miałem iśc do prasy z tym / przyniosłem mu z domu koc, ale marne to było/ ale wreszcie wymieniły                                              Pielęgniary pogonić do roboty i przećwiczyc na okoliczność dbania o pacjentów i JAK SPRAWDZĄ SIĘ PO KILKU LATACH DAĆ PODWYŻKĘ TYLKO NAJLEPSZYM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kasa, kasa KASA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabiają pielęgniarki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Odziału Kardiologicznego tego z 5 pietra z krasnickich. Straszne pielegniarki do tego podobno kradną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma w Lublinie takiej ulicy  jest Kraśnicka szpital przy Kraśnickiej a nie kraśnickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki to nieroby. Żona leżała w szpitalu na porodówce i źle się czuła. Wcisnęła "guzik" w sali a z korytarza (z pokoju pielęgniarek) tekst - "KTÓRA TO ZNOWU?!... JEZU... AKURAT JAK CZŁOWIEK KAWĘ PIJE...."..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie - cięzko? pracują?   ---  leżał sobie chłopak po wypadku / bez mozliwosci wstania/            błagał przez 3 DNI pielęgniary o materac, bo przez ten który miał - czuł na plecach każdy pręt metalowy / nie spal w nocy/ - te podłe baby nie reagowały !  już miałem iśc do prasy z tym / przyniosłem mu z domu koc, ale marne to było/ ale wreszcie wymieniły                                              Pielęgniary pogonić do roboty i przećwiczyc na okoliczność dbania o pacjentów i JAK SPRAWDZĄ SIĘ PO KILKU LATACH DAĆ PODWYŻKĘ TYLKO NAJLEPSZYM !!!
  ...że wspomnimy opiekę nad ta małą dziewczynką w Łukowie - o czym niedawno było w TV. Dziecko leżało całe w kale kilka godzin. Tak się opiekują. Podobno pacjenci zajęli się dzieckiem bo na wezwania by się zająć pielęgniarki nie reagowały. Pamiętamy to.   NIESTETY - PIELĘGNIARKI w POLSCE to w WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW TO TAKIE BABY-KLOCE, NIEWRAŻLIWE DLA PACJENTA, FORMALISTKI Wpier***AJĄCE W KANCIAPACH KIEŁBASĘ... i rzucające takstami w stylu "ZARA!", "POCZEKA!", "KŁADZIE SIĘ!".... Tego typu klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo nie będzie pielęgniarek i wtedy może je docenicie bo jak czytam NIKT nie widzi, że są 2 na oddziale, że na prawdę odpowiedzialna praca, a każda pomyłka może kosztować kogoś życie.Piszecie o jakiś skrajnych przypadkach, a może kobiety są przeciążone pracą. One mają ponad 50 lat .Wymagamy fachowości, wiedzy.Wymagamy uśmiechu i dyspozycyjności. Jak 1 pielęgniarka na 30 chorych może to zapewnić Podłącz 30 kroplówek , pobranie krwi, podanie leków, papierologia , wpisy w komputer, cewnikowanie, opatrunki,zastrzyki,dodatkowe zlecenia lekarskie .Chory Narodzie to wszystko w Polsce robi 1 pielęgniarka/30 pacjentów za 2 tys brutto.Zdrowia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie - cięzko? pracują?   ---  leżał sobie chłopak po wypadku / bez mozliwosci wstania/            błagał przez 3 DNI pielęgniary o materac, bo przez ten który miał - czuł na plecach każdy pręt metalowy / nie spal w nocy/ - te podłe baby nie reagowały !  już miałem iśc do prasy z tym / przyniosłem mu z domu koc, ale marne to było/ ale wreszcie wymieniły                                              Pielęgniary pogonić do roboty i przećwiczyc na okoliczność dbania o pacjentów i JAK SPRAWDZĄ SIĘ PO KILKU LATACH DAĆ PODWYŻKĘ TYLKO NAJLEPSZYM !!!
Z domu miały ten materac przynieść, czy kupić za swoją kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki to nieroby. Żona leżała w szpitalu na porodówce i źle się czuła. Wcisnęła "guzik" w sali a z korytarza (z pokoju pielęgniarek) tekst - "KTÓRA TO ZNOWU?!... JEZU... AKURAT JAK CZŁOWIEK KAWĘ PIJE...."..... 
Na porodówkach pracują położne a nie pielęgniarki, palancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgnarki nie mają łatwo. Nawet ich szefowie nie idą im na rękę i ich nie wspierają. A najgorsza to jest Naczelna z Kraśnickich.
najgorsza ? wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak.... bardzo szczery i prawdziwy transparent niosą te panie.... zniszczyć łatwo, a odbudować praktycznie się nie da! Starsze pielęgniarki odejdą na emeryturę a młode skorzystają z okazji i wyjadą na program typu CuraSwiss i zostaną za granicą. I już nie wrócą, bo nie będą miały po co. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani w rejestracji poradni chorób zakaźnych ul.Staszica to wiedźma która nie powinna być na tym stanowisku ,pomyliło się biedaczce w główce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak serio czy tylko udajesz idiote? a czemu lekarza o materac nie poprosiłes-bogatszy więc prędzej by kupił i przyniósł i bylbys zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś tak zapierniczal i w koncu usiadl do tej lodowatej kawy i znowu ktos by cie zawolal ciekawe czy bys sie usmiechal 12godz Ale ty pewnie non stop tyrasz...biegasz zadowolony kilkanaście gidzin i tylko czekasz na robote...uwazaj bo uwierze... jakbym nie slyszala wzdychania kobiet i przeklenstw mezczyzn w różnych miejscach pracy np w sklepie itd  niektorym sie nudzi w pracy i narzekaja a jak nam sie zdarzy wzdychac bo czlowiwk jest zmęczony to od razu wyzwiska! pod koniec dyzuru placze mi sie język ze zmęczenia, nie moge spac w nocy z bolu kregoslypa po dyz. Wiesx.. jak ja nie nam czasu nawet do 15.00 pojsc do wc a juz nie wspomne o piciu kawy!pobiegaj sobie tyle co ja to ciekawe jaki bedziesx madry! Padłbys na ryj! Jak czytam komentarze takich cham.ow jak ty którzy mysla ze nie mam prawa pic jesc i sikac w pracy to mnie mdli i odechciewa chodzix5 do pracy bo widze ze nie na dla kogo pracować, bo choćbym sie zajechala na śmierć na dyzurze to takim jak ty bedzie malo..  A najśmieszniejsze jest to ze najbardziej krytykują i domagaja się od nas ciezkiej pracy największe nieroby w swoich pracach...jak widze ze nawet butelki po wodzie nie umiecie wyrzucić do kosza tylko zostawiacie na patapetach i salowe po was sprzątają to świadczy o waszej pracowitości drodzy odwiedzajacy swoich bliskich...kladziecie sie na lozkach szpitalnych zmeczeni zyciem...a nawet na lozkach innych pacjentek... juz nie wspomnę ze nawet szklanki wody nie umiecie podac żonie.. co wiecej. .takich troskliwych mezow widzialam którzy wyjadali zonom po porodzie obiad szpitalny bo im sie w domu ugotowac nie chciało...i jeden delikwent nawet kiedys zadzwonil dzwonkiem (ktory jest dla pacjentku w sytuacji  zagrożenia zycia) na położną żeby tace po obiedzie wyniosła...zenada! wy byscie prywatne sluzace chcieli mieć..! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1900 zl z mgr Ok 100-150 zl wiecej z dodatkową specjalizacją (dodatkowe lata nauki)   Z pensji musisz (co miesiąc) opłacić sladki na izby pielęgniarskie  (obowiązek ustawowy) Kupic fartuchy do pracy (niby sie naleza ze szpitala ale ja nie dostalam...) - 1fartuch 100 zl a musze miec kilka bo non stop sie brudza, spodnie,buty ktore sie cały czas niszczą  (w ok 2 lata 4 pary kupilam) Dojazdy Jedzenie (ok 14-15 godz poza domem...) Itd Plus non stop kursy i konferencje...kursy ok 300  zl do 1400 zl Specjalizacja ok 4-5tys zl To wszystko mam sobie zapewnić z pensji 1300zl na rękę...po DODATKU MINISTRA  (nie podwyżkach! Bo to zakłamanie w tv!) 1500zl Kokosy zarabiamy prawda?  Dodam ze mogę się zarazić Bóg wie czym od pacjentów, miałam  problemy z kregoslupem juz po 2 latach od ukończenia studiów więc dość szybko..., nie wspomnę o sercu i ukl moczowym  Pracuję za 3 osoby minimum (odwalam robote za siebie za salowa (tak ich mało ze zanim się pacjentka doczeka to ją wyrecze) i za lekarza...(o nich to już wole sie nie wypowiadać) dodatkowo robię różne inne dziwne rzeczy mimo iz jestem pracownikiem medycznym np myje szafki z lekami (salowa nie ma prawa dotykać sie do leków..), to co dostajesz pacjencie to moja zasługa bo to my zapewniamy wszystko w oddziale (leku, narzędzia, venflony, igly itd) -zamawiamy i po otrzymaniu wypakowujemy do szafek więc oddzial to MY! Kto da ci jesc?-ja. Zepsuje ci sie klamka w drzwiach na sali to kto ci załatwi? noo oczywiście ze ja! mimo iz ukończyłam studia medyczne (6200 godz) gdzie na lekarskim jest 5700 godz a na pedagogice 2600 godz....jestem od wszystiego tylko mało od tego co faktycznie mnie dotyczy bo nas zawodowo ograniczają a degraduja do roli cholerka wie kogo... wszechwiedzacych wszystkorobiacych tanich roboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinnas odpowiedziec prawnie za takie oskarzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama jestes nierobem...juz widze jak zapierdzielasz na kazde zawolanie przez 12 godzin z usmiechem na gębie! wysikac sie nie ma czasu ani zjesc do 15...o tej godz ludzie z pracy wychodza a polozna/pielegniarka je sniadanie i zasuwa dalej! i jeszcze widzisz w tym cos dziwnego ze ktos westchnie? my nawet prawa zjesc i napic sie nie mamy! -to jest nienormalne zebym ja sie chowala w dyzurce zeby zjesc o 15 sniadanie bo nie chce zeby ktos mnie zobaczyl bo mnie od nierobow zwyzywa! do tego nas doprowadziliscie ze czujemy sie jak psy na uwięzi! lekarze siedza i sie smieja na pol oddzialu ale tam z niczym nie pojdziecie bo "nie chcecie panu dr przeszkadzac" a za nami idziecie nawet do kuchenki oddzialowej i od jedzenia bezczelnie odrywacie!  venflon nad talerzem wywalicie i żądacie zeby wyjac w tej chwili bo wy za 2 godz wychodzicie...eh... jak tylko na chwile sie usiadzie to od razu ktos przybiega "jak nic DZIEWCZYNY nie robicie....to.." (moze cukier, moze RR..pacjentce, odwiedzajacym..itd..) - tutaj kreatywnosc nie zna granic w wymyslaniu co mozna by nam "zadać do roboty"...w koncu "SIEDZĄ NIEROBY" to im trzeba powymyslac" (ps ja niczyja dziewczynka nie jestem!), a to ze tzw"nieroby" zdychaja z glodu od rana, głowa pęka a o kregoslupie nie wspomne to juz inna kwestia! skoro takie jestesmy nieroby i tłuki po 8 latach studiow to po co do nas ze wszystkim przychodzicie? nie miniecie ani razu dyzurki...zawsze do nas zasuwacie a nie do lekarza...poza tym same jestescie lenie - w domu tez wam usluguja wszyscy? nagle zaniemoglyscie zeby sobie kocyk wyjac z walizki? dzwonicie jak na sluzace zeby "okno zamknac", "kocyk z walizki wyjac" itd...ja wystarczy ze raz pojde do kazdej pacjentki to jest ok 30 razy przejscie...a wy nawet raz nie potraficie do dyzurki bo wam sie nei chce...a na papierocha zasuwacie! nawet jak glupi dlugoois pozyczycie od piel/połk to NIE RACZYCIE odniesc tylko my mamy sobie same przyjsc go odebrac...bezczelnosc, nierobstwo to wy! nie mowie o faktycznie obloznie chorych bo tym ludziom serce oddam i 100 razy moge biegc do takiej osoby i nie pisne slowa ale 80% ludzi to wykorzystywacze, nie widzicie siebie w akcji i tego jak ludzi traktujecie a smiecie kogos nierobami nazywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...