Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki mogą wypisywać recepty, ale nie chcą. Bo nikt im za to nie płaci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Za plotkowanie też im nikt nie płaci. Natomiast płacą im za opiekę nad pacjentem a z tym kiepsko. Wniosek potrafią plotkować, źle opiekują się pacjentem więc biorą kasę za ploty. Chociaż recepty mogłyby wypisać w ramach pracy służącej patentowi. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wypisuje takie głupoty. Co to jest porada recepturowa i jakie wynagrodzenie extra biorą lekarze rodzinni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć "usługa recepturowa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore Państwo, Chory System, Chore wszystko !!! 93 lata, weteranka....muszę wykupywać leki za ok, 200zł m/c aby...wegetować.... PS. W imieniu Mamy - Syn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kurs nic nie kosztował podatnoków ,bo jak tak to trzeba obciążyć jaśnie panie pielegniarki to będą wtedy ochoczo wypisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za bledy na receptach beda placic wlasnie pielegniarki, wiec dlaczego za poprawnie wypelniane recepty maja nie dostawac pieniedzy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie chcą wypisywać recept, to po co szły na szkolenie? Obciążyć kosztami szkolenia i zabrać uprawnienia do wypisywania. Nie tylko pielęgniarki zarabiają mało, innym również się nie przelewa. Żenada, paniusiom się w d...pach poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciłam za kurs sama i nikt mnie nie zmusi abym to robiła bo w mojej przychodni jest kolejka ale nie do lekarza tylko pielegniarki. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miesiąc chodzę po recepty na leki na nadciśnienie... Po jaką cholerę?! W dobie komputerów moja recepta powinna być w formie zlecenia stałego widoczna w każdej aptece w kraju. Wystarczyłoby pójść do apteki po ten lek... Ile mniej wizyt u lekarza? I po co stać w kolejce? Raz na jakiś czas obowiązkowa wizyta kontrolna i po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki to interesowne babska i nic za darmo nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc dalej to w aptekach farmaceuci powinni dostawać dodatkową opłatę za realizację wypisanych recept.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona jest pielęgniarką. Byłem zdziwiony, że za szkolenia musi płacić z własnej kieszeni i w czasie wolnym od pracy bez żadnej diety i delegacji. SKANDAL! PROSZĘ TO SKONTROLOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają rację, szukają idiotów do roboty, to niech góra sama pracuje za 1500-3 tys. netto po 40 latach pracy, gdzie za leżenie i pieprzenie się dają za darmo 500+, przy 3-5 dzieci tylle baba dostanie za darmo za to, że rozłożyła nożyska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ***k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny ***k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za plotkowanie też im nikt nie płaci. Natomiast płacą im za opiekę nad pacjentem a z tym kiepsko. Wniosek potrafią plotkować, źle opiekują się pacjentem więc biorą kasę za ploty. Chociaż recepty mogłyby wypisać w ramach pracy służącej patentowi. Tyle w temacie
Dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ten kurs nic nie kosztował podatnoków ,bo jak tak to trzeba obciążyć jaśnie panie pielegniarki to będą wtedy ochoczo wypisywać
Dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skoro nie chcą wypisywać recept, to po co szły na szkolenie? Obciążyć kosztami szkolenia i zabrać uprawnienia do wypisywania. Nie tylko pielęgniarki zarabiają mało, innym również się nie przelewa. Żenada, paniusiom się w d...pach poprzewracało.
Dupek następny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pielęgniarki to interesowne babska i nic za darmo nie zrobią.
Ale na tacę w kościele dajesz. A lekarz za darmo zrobi ???? -dupku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika żelazna, skoro lekarz ma w cenniku opłatę za wypisanie recepty to czemu pielęgniarki mają to robić za darmoszkę ??? A tak w ogóle to rządy lubię takie rozwiązania "Weźmy się i ZRÓBCIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...