Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze dla bezrobotnych w woj. lubelskim. Trwają nabory na szkolenia, staże i dotacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2016 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Kolejna "propaganda" !!! To już kolejny rok "niby" staży i szkoleń...tylko , ze już dawno te miejsca zostały przydzielone i nie ma szans na załapanie się w listopadzie i grudniu !!!! Doświadczam tego już kolejny raz...we wrześniu za wcześnie a w listopadzie za późno !!!! Jak zwykle...załapali "znajomkowie" i "pewniacy" którzy kolejny rok nabijają kasę Urzędom Pracy !!! Znam takich co co roku robią po kilka kursów i nie szukają na silę pracy ???? a Urząd "tylko" kieruje ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***syny...za staze kaza oddawac kase...jak kogos złapią,,,a tak wydaja na szkolenia lekką rączka kaske...a co tam przeciez im sypna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kolejna "propaganda" !!! To już kolejny rok "niby" staży i szkoleń...tylko , ze już dawno te miejsca zostały przydzielone i nie ma szans na załapanie się w listopadzie i grudniu !!!! Doświadczam tego już kolejny raz...we wrześniu za wcześnie a w listopadzie za późno !!!!  Jak zwykle...załapali "znajomkowie" i "pewniacy" którzy kolejny rok nabijają kasę Urzędom Pracy !!! Znam takich co co roku robią po kilka kursów i nie szukają na silę pracy ???? a Urząd "tylko" kieruje ???? skąd Pan jest ? proszę poszukać projektów realiozowanych ze środków unijnych przez operatorów tj. firmy, tam też znajdzie Pan staż i szkolenia, nawet lepsze niż w PUP/MUP. Dane mozna odnaleźć tutaj : mapadotacji.gov.pl Około lutego ruszają kolejne projekty( roztrzygnięcie konkursu na takie projekty będzie miał WUP Lublin- realizacja w całym województwie), Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkich na te staże wysyłają. Też mnie wysłali chociaz mocno naciągane to moje stanowisko tzn nie pokrywa się z moim wykształceniem. Kolega trafił lepiej bo w swoim kierunku ma za to moją kolezanke też wysłali nie do konca zgodnie z jej kierunkiem. Nie wiem co to za ruchy, ale faktycznie dają te staże bez względu czy ktos ma pokrywające się wykształcenie czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolenia dla osób po 50 roku zycia a młodzi leżeć i robić dzieci i za darmo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...