Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I jeszcze Fundacja Niepodległości na wydanie książki i na dwa projekty ochrony dziedzictwa kulturowego za granicą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto jest głównym beneficjentem? Oj, bo nie zgadnę... Jaka niespodzianka!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Zdrojewski - z naszych podatków - dotował "muzeja" we Wilanowie. Skoninąd te "muzeja" są pod "opatrznością"   Opatrzności - chroń Naród polski przed idiotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galeria Labirynt-świetna inicjatywa z warsztatami niedzielnymi dla dzieci-należy im się!oby więcej takich spotkań na wiosnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę nie rozumiem tej cenzury Razem obaj Pietrasiewicze dostaną 200 tys zł przecie potrzebują na waciki - wszyscy to rozumiemy tylko dlaczego nie wolno o tym pisać na forum? ale się wygłupiłem napisałem 200 :-) tymczasem 80 tys dostanie Szymon a Tomasz nieco więcej bo 200 + 120 + 100 i to tylko z tekstu artykułu i wprost napisane bez liczenia kasy która zbiorą jako konsultanci od innych projektów takich jak Labirynt czy maat czy CK  pół miliona na waciki dla ojca i syna dla porównania dla całych bronowic 25 tys. z a dla węglina 45 tys Miasto inspiracji - prawda?
Ostatnio edytowany 5 lutego 2014 r. o 08:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie oczywiśice o tym że mówienie i pisanie o Pietrasiewiczach to jest antysemityzm i członkostwo w zorganizowanej grupie przestępczej ... za to 4 osoby w tym długoletni pracownik Muzeum na Majdanku siędzą w więzieniu ... tak się zastanawiam - gdyby tak zrobic listę taką ile z pieniędzy z waszych podatków trafiło poleceniem Zdrojewskiego do ludzi spoza tej grupy która widniała na plakatach za które siedzą w więzieniu ci o których wszyscy wiemy ... jakie byłyby proporcje finansowe ci z plakatów kontra ci których nie ma na plakatach? chyba nie muszę więcej pisać by przyjechały tu słuzby TNN-u i mnie zamkły albo zamilkły nawet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniaku nieszczęśliwy! Weź się za robotę, stwórz coś sensownego poza wymiocinami internetowymi, a też możesz zgarnąć dotację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze wyrzucone w błoto - Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bynajmniej! Ja skorzystam z efektów ich działalności, ale nie finansowo, tylko wyłącznie jako "kulturobiorca". Pozdrawiam sfrustrowanych nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze wyrzucone w błoto - Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN
:ph34r: zazdrość to objaw chorobliwy, leczy się nie tylko farmakologicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warsztaty kultury pieniądze wyrzucone w błoto !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...