Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdjęcie Nr 2. Dotyczy krótkiej zatoki, w której mieszczą się tylko dwa autobusy a trzeci blokuje ruch. Cytuję wypowiedź: Eugeniusz Janicki, dyrektor Zarządu Dróg i Mostów. – Jeżeli taka sytuacja będzie się utrzymywać, być może będzie trzeba popracować nad korektą rozkładu jazdy autobusów Czy wystarczy być idiotą aby zostać dyrektorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realny napisał:
Zdjęcie Nr 2. Dotyczy krótkiej zatoki, w której mieszczą się tylko dwa autobusy a trzeci blokuje ruch. Cytuję wypowiedź: Eugeniusz Janicki, dyrektor Zarządu Dróg i Mostów. – Jeżeli taka sytuacja będzie się utrzymywać, być może będzie trzeba popracować nad korektą rozkładu jazdy autobusów Czy wystarczy być idiotą aby zostać dyrektorem?
Tak. Ale wystarczy być tylko trochę mniejszym idiotą, aby zostać zdegradowanym do kierownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro zdjecie 7 publikowane do ogolnej wiadomosci ludzi to za wykroczenie powinien zostac ukarany kierowca samochodu ktory zaparkowal w tym miejscu, sadze ze fotograf dysponuje zdjeciem w odpowiedniej jakosci zeby odczytac numery pojazdu, czy mam dokonac zgloszenia na policje sam czy zrobicie to jako redakcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za lipa, wystające studzienki to niedbalstwo, cały ten remont wg. mnie to jest do kitu! nie wiem po co była ta ulica tyle czasu zamknięta, wystarczyło wylać nową nawierzchnię i zainstalować światła. Żenada jak się teraz robi remonty na odpierdziel. A zobaczcie jak wyglądją ulice w Niemczech, jak równa jest nawierzchnia a w Polsce? szajs szajs na każdym kroku aby tylko zarobić jak najwięcej na bublach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ostatnim zdjeciu bialy fiat punto ewidentnie jest zle zaparkowany (10 metrow od skrzyzowania), do tego po jego prawej stronie widnieje podwojna linia ciagla = zakaz zatrzymywania, czy zgloszenie samochodu o numerze rej LU 7045C zostanie dokonane na policje w celach ukarania sprawcy wykroczenia przez redakcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest przystanek przy Dolnej 3 Maja to środkiem Al. Tysiąclecia powinni puścić tramwaja lub szynobusa od Dworca Głównego PKP przez AL. Unii Lubelskiej do Tysiąclecia a wjazd na tory przed Witosa z Tysiąclecia w kierunku lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te dziadki z jednego ze zdjęc nie wiedzą co to pasy? Będzie jechał rozpędzony z góry, wejdzie taki tłuk i później rozpacz i lament...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
Co za lipa, wystające studzienki to niedbalstwo, cały ten remont wg. mnie to jest do kitu! nie wiem po co była ta ulica tyle czasu zamknięta, wystarczyło wylać nową nawierzchnię i zainstalować światła. Żenada jak się teraz robi remonty na odpierdziel. A zobaczcie jak wyglądją ulice w Niemczech, jak równa jest nawierzchnia a w Polsce? szajs szajs na każdym kroku aby tylko zarobić jak najwięcej na bublach!
Maciek czy ty faktycznie jesteś aż tak głupi czy tylko udajesz? Przecież od pół roku wszystkie media wokół piszą, że ostatnia warstwa (ścieralna) zostanie wylana po zimie kiedy temperatura będzie wyższa. Studzienka będzie równo z asfaltem - nic się nie martw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co za "człowiek bez wyobraźni" (łagodnie mówiąc) projektował tą całą ulice? he no to panowie "urzędasy" przyznać się któremu portfel przytył ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
Co za lipa, wystające studzienki to niedbalstwo, cały ten remont wg. mnie to jest do kitu! nie wiem po co była ta ulica tyle czasu zamknięta, wystarczyło wylać nową nawierzchnię i zainstalować światła. Żenada jak się teraz robi remonty na odpierdziel. A zobaczcie jak wyglądją ulice w Niemczech, jak równa jest nawierzchnia a w Polsce? szajs szajs na każdym kroku aby tylko zarobić jak najwięcej na bublach!
W jednej wypowiedzi piszesz że wystarczyło wylać nową nawierzchnię i zainstalować światła, a później, że remonty robi się w Polsce na odpierdziel:) Człowieku zdecyduj się czy chcesz mieć gruntowny remont ulicy łącznie z wymianą podziemnych instalacji, tak aby za rok nie trzeba było niszczyć ulicy w celu wymiany przerdzewiałej rury z wodą, czy wolisz po prostu wylać asfalt na odpierdziel właśnie. Zastanów się co piszesz bo sam sobie zaprzeczasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła przy ul. Cichej są potrzebne jak przysłowiowa dziura w moście. Jeśli można z niej skręcać tylko w prawo, to po jaką "chlolerrrę" zainstalowali tam sygnalizację świetlną???? Należy tę sygnalizację natychmiast przenieść na skrzyżowanie dróg przy kościele w Konopnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy po przebudowie czas przejazdu MPK przez ul. 3 maja (np linia 39 z Dworca PKS na Politechnikę) nieco się wydłuży w stosunku do tego co było przed przebudową. Nie rozumiem też po co stworzona przystanek na ul. Dolnej 3 maja. W ogóle żałosne jest to, że z Dworca PKS na Politechnikę, gdzie też jest sporo studentów dojeżdżających spod tego dworca, będzie można dojechać tą trasą jedynie linią 39, bo 32 będzie jeździć przez Plac Wolności... na UMCS i KUL z dworca PKS jest doskonały transport, wiele linii tam kursuje, do tego znacznie częściej, a na Politechnikę jedynie 39 (nie borąc pod uwagę 32 które jeździ od teraz 'objazdem'). Nieraz jest tak, że 39 jeździ 3-4 razy na godzinę, a np 57 4-5, do tego są jeszcze 2, 5, 10, 31 które jeżdżą w pobliżu tamtych dwóch uczelni. Wg mnie MPK powinno uruchomić kolejną linię, która jeździłaby na możliwie jak najkrótszej trasie między Dworcem a Politechniką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M, a co za różnica którędy. Przecież 32 jeździło, jeździ i nadal jeździć bedzie spod dworca PKS na Politechnikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do redakcji napisał:
do tego po jego prawej stronie widnieje podwojna linia ciagla = zakaz zatrzymywania,
Od kiedy podwójna ciągła oznacza zakaz zatrzymywania? Jeśli zatrzyma się tak, że można go ominąć nie najeżdżając linii, to wolno mu. Gdyby było szerzej i nie przy skrzyżowaniu, to stałby prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no ręce opadają. 3-go maja wcześniej - źle, 3-maja teraz - jeszcze gorzej. To !@#$% czego chcecie popaprańcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Co do zdj nr. 10 - to jak autobus nie będzie mógl wyjechać pod górę - to kierowca rzuci hasło: wysiadamy i pchamy ! A jak . w narodzie siła ;P.a polak potrafi Ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...