Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy dzień ze strefą płatnego parkowania. Wasze opinie

Utworzony przez jadwiga, 1 października 2012 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Ktoś miał na magazynie takie przestarzałe parkometry i się ich pozbył? Dlaczego nie można płacić kartą? Już nawet nie mówię o technologii zbliżeniowej, bo odpowiedzialni za parkometry pewnie o niej nie słyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, ciekawe jak długo?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie z centrum znikną gruchoty i vw na LB, adios pomidory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno wróciłem z miasta, tak pustego Lublina i bez samochodów jeszcze nie widziałem. Poprostu byłem w szoku tyle miejsc parkingowych wolnych ze mozna było sobie wszedzie stanąc a nie jezdzic i szukac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te parkometry to z muzeum wzięte ?? Ani możliwości płacenia kartą, nie mówie o paypallu, nie wydają reszty, brakuje języka rosyjskiego... Generalnie lipa. a jeśli chcecie poznać moją opnię na temat strefy, najpierw mi zapłaćcie. Może być i przelewem. Jak PIANO, to PIANO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska jak zawsze widać w gotowości :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te parkomaty to jakieś prehistoryczne rupiecie, albo zabawki dla dzieci, sam plastik, tandeta, wyglądają jakby zaraz miały się rozpaść, albo jakby nie miały zamiaru oddawać reszty, nie wspominając rezygnacji z usługi... nie wiem kto pozwolił na zakup takiej szpetnej tandety, widać że lublin to zabór rosyjski a nie UE... do UE nam jeszcze daleko, skoro taki złom miasto pozwala instalować i robić pośmiewisko z tego miasta. No przecież te parkomaty nie obsługują byle kart płatniczych, byle SESEMESÓW, ani nie są podłączone do jakiejś centralnej bazy danych, no prehistoria, już za CCCP pamiętam w moskwie były lepsze i solidniejsze maszyny z grubego zaokrąglonego duraluminium zainstalowane, a z daleka się jak ładnie świeciły. Te nasze to jakaś totalna porażka. ZŁOM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo, te opinie są płatn3. Jeśli wykupiłeś abonament Piano, dowiesz się po zalogowaniu do systemu. Jeśli jesteś zalogowany, ale moja opinia nie wyświetla się w całości, odśwież stronę. W tym celu wciśnij na klawiaturze klawisz F5 lub użyj przycisku "odśwież stronę" w swojej przeglądarce. Jeśli nie macie konta Piano, możesz założyć je już teraz. Zarejestruj się korzystając z funkcji "kup dostęp" znajdującej się poniżej. Dzięki temu zyskasz dostęp do ciekawych opini o tym portalu oraz opinie tysięcy innych użytkowników w serwisach innych polskich wydawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe dlaczego od dziś Straż Miejska będzie zajmować się tylko sprawdzaniem płacenia za parkowanie bez opłaty? Przecież od lat nie potrafią skutecznie pozbyć się straganów stojących nielegalnie wokół dworca PKS a z egzekwowaniem opłat za parkowanie poradzą sobie w kilka dni masowo wlepiając mandaty?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska ...szuka łamiących prawo ???? Coś niebywałego !!! A wystarczyło zakładać blokady.....aby zarobić. Teraz zapraszam w teren np.na lubeskie osiedla....tu jest co niemiara nieprawidłowości !!!! Np. brak znaków zakazu lub nakazu na ul. Tymiankowej.....ktos skrupulatnie dba o to aby ich nie było ???? zwłascza w obrebie zieleniaka i przedszkola !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niektórych miejscach gdzie nie można było do tej pory parkować, od dziś można bo za pieniądze. Wniosek z tego taki ze za pieniądze można wszystko.... I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA!!!!! JESTEM NA KOMPLETNIE NIE Z TYMI STREFAMI PŁATNYMI!!!!! TO PODNIEŚCIE PENSJE TERAZ ZEBY MOZNA BYLO MIESIECZNY WYKUPIC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, pracownicy GDDKIA mają "włąsne" abonamenty - w swoich toyotach rav 4 - za kartką zamiast biletu lub abonamentu, jest wsadzony identyfikator GDDKIA - i nikt na to nie zwraca uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze byc tak zrobic do 5-8 minut gratis !, zeby ktos mogl cos zalatwic w miescie na chwile, a reszta bez zmian..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna decyzja. W końcu można w mieście coś załatwić jak człowiek, od tych paru złotych nie zbiednieję - a miejsc jest dużo i wszędzie i łatwo jest zaparkować - dokładnie jak w Warszawie - może się urzędnicy mieszkający w lublinie dwa razy zastanowią zmaiast jechać samochodem to wskoczą do MPK. Bo widać, że te miejsca wcześniej były okupowane od 7.30-8.00 do 15.30-16. Brawo MIASTO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strafa płatnego parkowania haha ale porażka , miejsca w ktorych do tej pory stały zakazy parkowania nagle są płatnymi miejscami parkingowymi i oto juz nie stwarzamy zagrożenia skoro zapłaciiśmy , fenomen jak pieniądze poprawiły bezpieczeństwo pieszych wchodzących na przejscia zza aut zaparkowanych przy samym przejsciu ale na płatnym parkingu , Byłęm w cudownym biurze z zapytaniem , O parkowanie motocykla w strefie płatnego parkowania bo czasem w gazecie informacje mogą być mylne ale nie tym razem pani mi mówi że motocykle taxówki jakieś tam słóżbym parkują za darmo myśle sobie świetnie to w sezonie mam spokoj . Wiec zadowolony przyjeżdzam moto do pracy dziś rano parkuje przed samą firmą na płatnym parkingu i widze przyglądajacych sie na mnie strażnikow miejskich długo nie myśląć uderzam do nich z tym samym zapytaniem co w biurze a oni mówą że absolutnie nie zajmuje pan miejsce parkingowe i tak samo jak auta musi pan zapłacić za parking , salwa śmiechu bo mnie sytuacja rozbawiła rzecz jasna i opowiadam bohaterom że byłem biurze tej strefy i od kobiety która tam pracuje dowiedziałem sie że motocykle parkują bezpłatnie i w gazetach też jest taka informacja , a oni na to że to niemożliwe , Ja w smiech i poprosiłem o wypisanie mi mandatu w takim razie bo nie zapłace ale mają umieścić tak żeby go nie zwiało o 16 kończe prace ciekawi mnie czy mandat jest czy go nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toma$ napisał:
Strafa płatnego parkowania haha ale porażka , miejsca w ktorych do tej pory stały zakazy parkowania nagle są płatnymi miejscami parkingowymi i oto juz nie stwarzamy zagrożenia skoro zapłaciiśmy , fenomen jak pieniądze poprawiły bezpieczeństwo pieszych wchodzących na przejscia zza aut zaparkowanych przy samym przejsciu ale na płatnym parkingu , Byłęm w cudownym biurze z zapytaniem , O parkowanie motocykla w strefie płatnego parkowania bo czasem w gazecie informacje mogą być mylne ale nie tym razem pani mi mówi że motocykle taxówki jakieś tam słóżbym parkują za darmo myśle sobie świetnie to w sezonie mam spokoj . Wiec zadowolony przyjeżdzam moto do pracy dziś rano parkuje przed samą firmą na płatnym parkingu i widze przyglądajacych sie na mnie strażnikow miejskich długo nie myśląć uderzam do nich z tym samym zapytaniem co w biurze a oni mówą że absolutnie nie zajmuje pan miejsce parkingowe i tak samo jak auta musi pan zapłacić za parking , salwa śmiechu bo mnie sytuacja rozbawiła rzecz jasna i opowiadam bohaterom że byłem biurze tej strefy i od kobiety która tam pracuje dowiedziałem sie że motocykle parkują bezpłatnie i w gazetach też jest taka informacja , a oni na to że to niemożliwe , Ja w smiech i poprosiłem o wypisanie mi mandatu w takim razie bo nie zapłace ale mają umieścić tak żeby go nie zwiało o 16 kończe prace ciekawi mnie czy mandat jest czy go nie ma
Jak skończysz pracę, to oprócz tego, że sprawdzisz czy masz bilet, zapisz się na kurs. Kurs interpunkcji, który pomoże Ci ładnie się wypowiadać, bo niestety nie da się czytać tego bełkotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest OK. Szkoda tylko, że maszyny nie wydają reszty, ale jest jakby więcej miejsc parkingowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto malkontentów. Za drogo, brzydkie parkomaty, 5 minut gratis, za motocykl trzeba płacić... Rzygać się chce czytając te wypociny. Jak za drogo to nie parkuj, postaw samochód poza strefą i spacerkiem do pracy idź. Jak brzydkie parkomaty to nie parkuj na znak protestu. Ludzie ogarnijcie się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha,ha akurat urzędnicy to mają miejsca za darmo. Tylko nie rozumiem dlaczego są uprzywilejowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...