Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bezadziejne zdjęcia, to jakimś tanim smartfonem robione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makabra, tyle ile tam kosztuje jedna noc w najtańszym pokoju, ja wydaję przez 2 miesiące na czynsz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto robił te zdjęcia ??? to jakiś koszmar je oglądać. Moja córka co ma 1,5 roku robi lepsze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotograf chyba jeszcze po imprezie nie doszedl do siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . . Tandetne wykonczenia w szczegolach, SWIECZNIKI NA SZKLE na uchwytach z marketu budowlanego, kabina prysznicowa za 3 tysie i na pierwszym planie grzejnik bialy za 130 zl, karnisze dobry pomysl i dziewczeta na plaskich butach- obciach. 3 gwiazdki TAK z malym plusem za wysoka cene pobytu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia porażka. Hotel ładny, pracowalem w kilku hotelach 5* i pierwsze widze żeby ręcznik wieszać na kabinie prysznicowej, do tego świeczniki nie stoja równo na półce. HSKP musi jeszcze trochę popracować nad prezentacją. Ceny nie są odstraszające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile trwał remont tego budynku ???? jak sięgam pamięcią stał tam żółty płot czyli jakieś 30 kilka lat. Dziwnie jest mi się patrzeć teraz bo coś co widziałem całe życie znikło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . . i dziewczeta na plaskich butach- obciach.
  Dziewczęta na płaskich butach powinny mieć zakaz wstępu do wszelkich obiektów, a w szczególności do hoteli. ;) Powinny co najwyżej zmywać gary w kuchni na zapleczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie, po 35 latach pracy tusk mi płaci 1400 zł, a wuj z takim krajem, jak ja go nienawidzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslalem ze w takich hotelach pracuja same sliczne i zgrabne dziewczeta a tu jednak mylilem sie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalnie pościelone łóżka. W pięciogwiazdkowym hotelu pościel powinna być idealnie wygładzona , prześcieradła  na bokach materaca ładnie ułożone, a tu wygląda to po prostu niechlujnie... wiem co mówię pracuję w 5 gwiazdkach od 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...