Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
  Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
a jakby spróbować nie jeździć po pijaku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
  Nie wiem, chyba prościej nie pić jak się będzie prowadzić. Zresztą 1,5 promila to już trochę jest, raczej się nie wytłumaczy jednym piwem :) Tak na moje oko jakąś ćwiartkę wódki mogła przyjąć, Ty też walisz ćwiarteczkę i siadasz za kółko? Za głupotę się płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.
 
Akurat grzywna za jazdę po pijaku powinna być wysoka... no i co ważniejsze - nie każdy ją dostaje. Jak dla mnie to i 20 000 byłoby tu dobre dla tej pani. Dwójka małych dzieci i alkohol. Scenariusz tragedii pisze się sam.
 Spójrz na to w ten sposób, publikacja wizerunku tej pani, sprzątnie publiczne w kamizelce ,,sprzątam za jazdę po%" oj bardziej by to dało do myślenia ale niestety państwowe darmozjady by na tym nie skorzystały. Skoro nie o kasę tu chodzi :) niech państwo przekazuje mandaty,grzywnę z takich akcji na hospicja lub ośrodki rehabilitacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
  Wystarczy nie pić matołku, jak się wsiada za kierownicę i się nie płaci i się bezpiecznie dojedzie i nie zabije kogoś przez przypadek i nie będzie narzekać, że drogo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy i policjanci jedynie w tym kraju sa bezkarni.. Pytam,gdzie tu ku.... zarobic na taka grzywna??? PO jechany kraj ..
  Typowe myślenie przeciętnego buraka. Nie pasuje ci płacenie to nie chlaj alkoholu i nie wsiadaj później za kółko. Co za tępy baran. A jakbyś kogoś zabił po pijaku to też byłaby wina polityków czy policji bo za wysokie kary są?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...miejmy nadzieję, że od jesieni Polak będzie jednak mógł czuć się w Polsce, jak we własnym kraju! Bez ciągłych nagonek, bez horrendalnych kar finansowych i bez chamów w mundurach, dla których jedno wypite piwo może być powodem do zniszczenia ludzkiego życia. Najprawdopodobniej ta kobieta nie jest jakąś recydywistka, aby opisywać w lewicowych mediach i zasądzać kary niemożliwe dla uczciwego Polaka do zapłacenia! Ilu zarabia u nas tyle, aby z kieszeni wyciągnąć i dać na darmozjadow? To najbiedniejszy region w Europie, ale szczerze polski i dlatego trzeba dumnych mieszkańców ośmieszyć i upodlić... Ale poczekajcie kanalie do października... W niedziele zasmakowaliście porażki, ale niedługo nadejdzie na was katastrofa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...