Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana matka zajmowała się 3-letnim dzieckiem

Utworzony przez Katarzyna, 18 lutego 2012 r. o 20:39 Powrót do artykułu
To już w domu nie można się napić .A to afera godna polskich medii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego trzeba zabrać matkę do aresztu , mogła sama zostać w domu zabierając z domu tylko dziecko . Jedna niedawno doprowadziła do smierci dziecka a teraz ma ochronę 24 godziny na dobę . Jak na razie nie słyszałem zarzutu o wprowadzeniu policji w błąd , składając fałszywe doniesienie o porwaniu , nie odpowiada za pozostawienie ciała dziecka na mrozie, nie udzieliła też pomocy być może jeszcze żyjącej córeczce ,a odpowiada tylko za nieszczęśliwy wypadek .Dzisiaj matka po kielichu w domu jest gorzej traktowana jak pijany policjant po słuzbie rozbijający radiowóz . A może ta pomoc społeczna potrzebna jest przed piciem a nie po kielichu, może konieczna jest pomoc terapeutyczna i psychologiczna ,a nie zarzut prokuratorski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby tak Policja kasowała Rodziców za Browara wypitego w domu to by nie było nie tylko w Polsce ale na Świecie rodzin tylko domy dziecka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
A dlaczego trzeba zabrać matkę do aresztu , mogła sama zostać w domu zabierając z domu tylko dziecko . Jedna niedawno doprowadziła do smierci dziecka a teraz ma ochronę 24 godziny na dobę . Jak na razie nie słyszałem zarzutu o wprowadzeniu policji w błąd , składając fałszywe doniesienie o porwaniu , nie odpowiada za pozostawienie ciała dziecka na mrozie, nie udzieliła też pomocy być może jeszcze żyjącej córeczce ,a odpowiada tylko za nieszczęśliwy wypadek .Dzisiaj matka po kielichu w domu jest gorzej traktowana jak pijany policjant po słuzbie rozbijający radiowóz . A może ta pomoc społeczna potrzebna jest przed piciem a nie po kielichu, może konieczna jest pomoc terapeutyczna i psychologiczna ,a nie zarzut prokuratorski .
Masz racje . Mieszkam na stale w USA i to co sie dzieje w Polsce znam tylko z przeczytanych w Internecie polskich gazet . I widze , ze pomalu wolnymi krokami wkracza do Polski EUROFASZOKOMUNA . Wy tam juz nie czujecie sie wolni we wlasnych mieszkaniach . Ja wam mowie: Kto jeszcze moze niech "spieprza" z tego kraju i to jak najdalej - najlepiej za ocean , bo w Europie nic Was dobrego nie czeka . Dla mnie Europa to symbol EUROFASZOKOMUNY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Masz racje . Mieszkam na stale w USA i to co sie dzieje w Polsce znam tylko z przeczytanych w Internecie polskich gazet . I widze , ze pomalu wolnymi krokami wkracza do Polski EUROFASZOKOMUNA . Wy tam juz nie czujecie sie wolni we wlasnych mieszkaniach . Ja wam mowie: Kto jeszcze moze niech "spieprza" z tego kraju i to jak najdalej - najlepiej za ocean , bo w Europie nic Was dobrego nie czeka . Dla mnie Europa to symbol EUROFASZOKOMUNY !
I tu masz rację tylko z wyjątkiem aby "spieprzać", nie trzeba "spieorzać" tylko być tu i coś zacząć zmieniać.Rządzącym właśnie o to chodzi aby pozbyć się ludzi myślących.W latach stanu wojrnnego masowo dawali paszporty działaczom solidarności. A władza mogła bez problemów przeprowadzić swoje plany (Magdalenka)i mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...