Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdjąć mu gips i walnąć ręką w najbliższy przystanek, może sie gnój nauczy kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz należy dopilnować, aby zapłacili wszystko co do grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy cud że policja zareagowała. Niedawno byłem świadkiem jak dwóch pijanych małolatów demolowało przystanek , zadzwoniłem na policję ale nikt nie odbierał przez 5 minut. Kiedy w końcu dyżurny przyjął zgłoszenie delikwenci zaczęli się oddalać. Przez najbliższe 20 min krążyli po okolicy a patrolu nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pietranek napisał:
To prawdziwy cud że policja zareagowała. Niedawno byłem świadkiem jak dwóch pijanych małolatów demolowało przystanek , zadzwoniłem na policję ale nikt nie odbierał przez 5 minut. Kiedy w końcu dyżurny przyjął zgłoszenie delikwenci zaczęli się oddalać. Przez najbliższe 20 min krążyli po okolicy a patrolu nie było.
Jak wprowadzą 25 lat służby i emka po 50 to na patrol będziesz czekał 4 godziny bo dziadki wolno chodzą o balkonikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...