Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bujda.Jestto podana sprzedaż w litrach ale nie czystego spirytusu.Jesteśmy rodziną pięcioosobową,czyli wypijamy 46.25 l.spirytusu rocznie.Jest to po rozcieńczeniu ok.110l wódki 40%,czyli 220 butelek półitrowych.Powinienem co półtora dnia wypijać 1/2 l sam/ ponieważ pozostali w rodzinie dzieci i żona nietrunkowi/.Ja wypijam 2 butelki na miesiąc czyli 24rocznie a gdzie 200 butelek.Takich rodzin -znajomych mam bardzo wielu tak że niech mi ktoś wytłumaczy bo może ja coś nie kumam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna bzdura. Moja 4 osobowa rodzina wypija ponad 40 l spirytusu w ciągu roku? Bzdura Pozdrawiam Mikołaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 9 l to na kwartał piję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piję do komputera nie do lustra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze.http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idziesz ze swoją dziewczyną po ulicy, to statystycznie macie po jednym jądrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest średnia, a nie mediana. Zwykle staystyczny Kowalski nie łapie się w wyniki badania. Jeden wypije 9L inny wypije 30L. I statystycznie wychodzi wówczas że Polak wypija 19,5L. I wtedy ten co wypił 9 powie,  że nie prawda. Tak to działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lustra sprzedam -tanio 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no mi wyszło jakieś 100 litrów wódki rocznie także jest przemiał :) + pifko i czasami jabola na kaca także lekko i spokojnie przekraczam 50litrów czystego rocznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pół litra to ja do domu nie doniosę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...