Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak tylko w Polsce coś zaczyna się dziać to od razu mamy ekologów i ściemę ze zdjęciami brudnej wody, mieszkam na wsi i też taką mieliśmy, wiec wiercenie studni na 70 m i wszystko w plastikach i jest czysta. Jak kolega chciał wykopać staw rekreacyjny to ekolodzy protestowali - 3 lata blokowali mu zgodę bo żabki.... , a jak ktoś mu doradził że trzeba zrobić darowiznę na ich rzecz ( 500 zł wpłacił - śmich hahahaha ) i od razu żabki wyparowały i protesty też. Ludzie głodują, nie mają pracy a te barany blokują nam inwestycje i podburzają nieświadomą część społeczeństwa. Obwodnice Augustowa, i wiele innych kluczowych projektów, przykuwają się do drzew, wieszają transparenty na kominach elektrowni, i krzyczą że światełko ze słoneczka, a papu z trawki, a robią to za kasę konkurencyjnych firm, ze jeszcze nikt tego nie ukrócił.  Więc moi drodzy - nie masz pracy bo  blokują inwestycję - ZOSTAŃ EKOLOGIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie chcą gazu, to trzeba ich odciąć całkowicie od jakiegokolwiek gazociągu. Niech sobie kuchnie węglowe kupią i ogrzewanie też na węgiel, wtedy zobaczą ile to kosztuje. Szybko sami poproszą z powrotem o gaz i jeszcze sami będą łopatami robić odwierty na swoich polach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłacone protesty !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościo o inaczej "inteligentej" twarzy prezentuje ciecz o barwie moczu, a przecież jeszcze nie wiercono i nie sikano to widocznie sam nasikał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim to zawsze coś nie pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten film troche rozjaśni umysły co do gazu łupkowego. http://www.youtube.com/watch?v=nxO8lfWerU0  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem po co ta szopka:P ???? Mamy gaz i trzeba to wykorzystać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko w Polsce coś zaczyna się dziać to od razu mamy ekologów i ściemę ze zdjęciami brudnej wody, mieszkam na wsi i też taką mieliśmy, wiec wiercenie studni na 70 m i wszystko w plastikach i jest czysta. Jak kolega chciał wykopać staw rekreacyjny to ekolodzy protestowali - 3 lata blokowali mu zgodę bo żabki.... , a jak ktoś mu doradził że trzeba zrobić darowiznę na ich rzecz ( 500 zł wpłacił - śmich hahahaha ) i od razu żabki wyparowały i protesty też. Ludzie głodują, nie mają pracy a te barany blokują nam inwestycje i podburzają nieświadomą część społeczeństwa. Obwodnice Augustowa, i wiele innych kluczowych projektów, przykuwają się do drzew, wieszają transparenty na kominach elektrowni, i krzyczą że światełko ze słoneczka, a papu z trawki, a robią to za kasę konkurencyjnych firm, ze jeszcze nikt tego nie ukrócił.  Więc moi drodzy - nie masz pracy bo  blokują inwestycję - ZOSTAŃ EKOLOGIEM
Nie nazywaj ich proszę ekologami! Oni mają tyle wspólnego z ekologią co Marks z marksizmem, a Kant z kanciarstwem, Współczesny Greenpeace to prawie Greenpeace; prawie robi dużą różnicę. A jeśli chodzi o Augustów to BARDZO dobrze, że budowa obwodnicy została zablokowana. W budżecie zostało nam kilkadziesiąt milionów euro (nie zapłacone kary), a lokalne cwaniaki nauczyły się, że prawo jest prawo. Może i głupie, ale poklepanie się po plecach nie załatwia sprawy. Ktoś nie zarobił! A Putra... niech spoczywa w pokoju. O zmarłych nie mówi się albo wcale, albo tylko dobrze. Dobra zasada, ludzka rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą goście od gazu za wpisy popierajace wydobycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym to zawsze wszystko przeszkadza,pada źle,grzeje źle,nic się nie robi źle,coś ktoś chce zrobić też źle-powaleni jesteście i tyle..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazpromowi też nie po drodze z naszym gazem. Czyżby Putin wpływał na pikietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim protestującym odciąć gaz niech zbierają w lecie szyszki, ogrzeją chałupę,strawy nagotują a związkowcom żeby przypomnieli sobie jak to drzewiej bywało i prąd i wodę niech wracają do korzeni ciemnogród jeden,kurczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak popatrzyłem na zdjęcie protestujących odniosłem wrażenie że kretynizm wprost spływa po tych twarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banery i koszulki wyprodukowane profesjonalnie, prawdopodobnie za pieniądze Gazpromu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usłużni idioci Gazpromu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------------------KTO   ORGANIZUJE    PONIŻAJĄCĄ   LUBLIN   PIKIETĘ ?--------------------------  Jako  rodowity  Lublinianin  mam  prawo  wiedzieć  KTO   BYŁ  ORGANIZATOREM  I  SPONSOREM  TEJ  PONIŻAJĄCEJ   LUBLIN   PIKIETY ?.   Znam  reguły  demokracji  ale  tutaj  mamy  do  czynienia  z  ingere ncją  w  sprawy  polskie  OBCEGO  KAPITAŁU  I  TO   WROGIEGO  KAPITAŁU !.   W  takiej  sytuacji  wła dze  miasta  nie  miały  prawa  wydawać  zezwolenia  na  pikietę  wrogą  interesom  Państwa  Polskiego !.  Jak  można  wciągać  LUBLIN  w  działania  wrogie  Naszemu  Krajowi ?!.    Facet  umoczył  nogi  w  fontan nie  to  go  skuli  w  kajdany  a  tu  wrogowie  Polski  walą  w  bębny  i  wrogie  hasła  wykrzykują  i   ani  je dnego  "mundurowca" (?).   Czy  to  była  "bojówka"  (PO) ?.    Jeżeli  tak ?  to  dlaczego  nie  wylądowali  w  lubelskich  szpitalach ? .  "Bojówkarze" (PO)  zagrali  Lublinowi  " na  nosie" (sic?).  WSTYD ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak popatrzyłem na zdjęcie protestujących odniosłem wrażenie że kretynizm wprost spływa po tych twarzach.
A czego się spodziewałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie interesuje was to, że wydobycie gazu zanieczyści nam wodę, zniszczy środowisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościo o inaczej "inteligentej" twarzy prezentuje ciecz o barwie moczu, a przecież jeszcze nie wiercono i nie sikano to widocznie sam nasikał
o to chodzi, że już wiercono. Jak nie wiesz to nie pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam. Widziałam to. Płakałam – list Yoko Ono 11 kwietnia 2013 6 lutego 2013 · Yoko Ono Po tym, gdy zostaliśmy zaproszeni do odwiedzenia Pensylwanii przez mieszkańców, którzy doświadczyli skutków wydobycia gazu łupkowego metodą szczelinowania, mój syn Sean i ja zdecydowaliśmy się pojechać, aby przyjrzeć się tym szkodom z bliska. Towarzyszyła nam nasza przyjaciółka Susan Sarandon, a także, co uważamy za ogromny zaszczyt, wnuk Mahatmy Gandhiego, Arun Gandhi. Zaprosiliśmy również przedstawicieli mediów. Kiedy wjeżdżaliśmy do uroczego miasta Montrose, nie byłam sobie w stanie nawet wyobrazić, jak przygnębiający będzie dalszy ciąg naszej podróży: wiertnia [tzw. pad] z czterema odwiertami i syk uwalnianego ciśnienia, gigantyczna stacja sprężarek w budowie, wielkie, wypełnione piaskiem i toksycznymi chemikaliami ciężarówki, wlokące się po brudnych wąskich drogach, i sięgająca nieba wieża wiertnicza. Widok zniszczonego pięknego krajobrazu był wystarczająco przerażający, ale nawet w przybliżeniu nie tak straszny, jak rozdzierające serce spotkanie z tymi, których zdrowie, domy i życie zmieniły się na zawsze na skutek szczelinowania. Vera Scroggins, Craig Stevens, Rebecca Roter, Frank Finan, Ray Kemble i rodzina Manningów przyjęli nas ze wspaniałą gościnnością, a Tammy Manning upiekła nawet przepyszne babeczki. I opowiedzieli nam swoje historie. O tym, że nie mogą już dłużej pić wody ze swoich studni, ponieważ zostały zatrute zanieczyszczeniami ze szczelinowania. Te amerykańskie rodziny zostały nagle pozbawione czystej wody w swoich studniach – podstawowej rzeczy niezbędnej do zdrowego życia. Nie mogą używać swojej wody ze studni do picia, gotowania, mycia naczyń, kąpieli ani prania. Codziennie kupują wodę. Czy możecie w to uwierzyć? Nie mogą wyprowadzić się do zdrowszego miejsca, ponieważ wartość ich domów gwałtownie spadła z powodu zatrutej wody i nie stać ich na przeprowadzkę. Muszą otwierać okna, kiedy odkręcają kran z wodą, aby zapobiec gromadzeniu się metanu i ryzyku eksplozji. To straszny los i nie ma sposobu, by cofnąć to, co im się przydarzyło. Oburzające jest, że przedsiębiorstwa gazowe oskarżają tych godnych szacunku, bezbronnych ludzi o kłamstwo. Widzieliśmy na własne oczy brązową cuchnącą wodę w ich domach położonych w pobliżu miejsc, gdzie stosuje się szczelinowanie. To, że woda w ich domach była ohydnie brązowa, naprawdę mnie przeraziło. Mam nadzieję, że gubernator Cuomo wybierze się w taką samą podróż jak ja, zanim podejmie jakiekolwiek decyzje w kwestii zezwolenia na wydobycie gazu łupkowego w stanie Nowy Jork. I chociaż jest już za późno, by naprawić szkody wyrządzone w hrabstwie Susquehanna w Pensylwanii, mam nadzieję, że również gubernator Pensylwanii odwiedzi te same rodziny i te same miejsca, które ja odwiedziłam, i powstrzyma przemysł od dalszego niszczenia tego pięknego stanu. Apeluję do prezydenta Obamy, aby także odbył podobną podróż i porzucił wszelką myśl o wydobyciu gazu łupkowego zamiast eksploatacji rzeczywiście czystej energii. Jak wynika z dokumentów firm wydobywczych, odwierty pękają i przeciekają, i to coraz bardziej w miarę upływu czasu. Nie da się tego uniknąć, a kiedy już dojdzie do szkody, nie sposób jej naprawić tysiące stóp pod powierzchnią ziemi. Panie prezydencie, proszę, przyjedź tu i zobacz to na własne oczy. Uświadomienie sobie, że to się teraz naprawdę dzieje w USA… kraju potęgi i bogactwa, było dla mnie szokiem. Dlaczego nie mówi się o tej narodowej tragedii? Dlaczego żaden polityk nie zajmie się tą sprawą? Te rodziny, skazane już na straszliwy los, są na domiar złego posądzane o kłamstwa. Niszczy to nie tylko ich życie, ale również ducha. Byłam tam. Widziałam to. Płakałam. Z miłością Yoko Share on facebook Share on twitter Share on email  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...