Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikiety w Lublinie przeciw aborcji

Utworzony przez kasia, 3 listopada 2013 r. o 19:13 Powrót do artykułu
ja nawet nie wiedziałam o takiej akcji, ale bardzo Wam dziękuję, że to zrobiliście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że ktoś patrzy na ręce tym szujom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w sprawie plakatów prokuratora nie będzie,nie będzie ścigania winnych obrazy osób publicznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością mogą liczyć na podziękowania ze strony posłów, których wykreowali na ludzi rozsądnych w tym temacie. Durnie powinni wiedzieć, że katolicy nie poddają się zabiegowi aborcji, ponieważ Ich Bóg tego ponoć zakazuje. Wszyscy inni maja prawo wyboru! Kościelna hołota nie będzie dyktowała warunków osobom posiadającym prawo do stanowienia o sobie samych! Należałoby tez zwrócić uwagę na tych pikietujących. Albo starowinki i dziadkowie, albo osoby niezrównoważone, albo tez cyniczne kanalie…      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~rozbawiona Iwona...~ Wszyscy inni maja prawo wyboru!   ????  kto jeszcze według ciebie ma prawo wyboru? złodzieje do kradziezy? zabójcy do zabijania? blondynki do pisania deb***nych komentarzy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw! Dlaczego odbieracie rodzicom niepowtarzalną możliwość posiadania w domu jeszcze jednej wegetującej istotki? Fiołek, Araucaria, Lawenda, Grubosz no i na dodatek dzieciątko jak roślinka, może się nawet załatwiać i sikać do doniczki, ma taki cudowny ślinotok, i nie korekcyjnego zeza rozbieżnego, i tak zabawnie sepleni przez zajęczą wargę i rozszczepione podniebionko! Dobry ksiądz z parafii przyjdzie czasem i pokropi i się pomodli w intencji aby jak najdłużej w zdrowiu żyło! Tak to jest moi drodzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą te popierdolone mohery? Na szafot z nimi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w sprawie plakatów prokuratora nie będzie,nie będzie ścigania winnych obrazy osób publicznych?
Od kiedy ujawnienie, kto jak głosował w Sejmie jest "obrazą"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdemu z tych ostro protestujących ludzi powinno się urodzić dziecko z zespołem downa. Po szoku który przejdzie na początku, wypłakaniu morza łez, zacznie się zastanawiać dlaczego Bóg go tak doświadczył, więc niech wtedy pomyśli że to w nagrodę, z pewnością będzie mu lepiej. Czy choć jedna z tych osób zamiat wrzeszczeć ze sztandarami pomogła kiedys takiej matce ? z pewnością nawet jej to do głowy nie przyszło, bo od tego są przeciż inni.. kościół, państwo ? nie, nikt nie pomaga, każda matka codziennie w ciszy i samotności walczy z następnym dniem i chętnie by popłakała ale nie już czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorych z  zespołem smoleńskim powinno się zamykać w psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem PRZECIW aborcji ale i PRZECIW takim oszołomom. Nie życzę sobie żeby moje dziecko oglądało drastyczne obrazy. Dziwię się proboszczom, ze na to zezwolili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy powinien decydować o sobie a nie o tym jak powinny decydować inni. katolicy za bardzo wtrącają się w życie innych ludzi i dlatego odeszłam od kościoła a takie akcje tylko utwierdzają mnie w słuszności mojej decyzji. Oby w rodzinie ludzi protestujących przeciw aborcji urodziło się dziecko upośledzone genetycznie, ciekawe jak wtedy by mówili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...