Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedne dziedziaczki. Co to za pizdy wychowują dzieci.... wyżywaja sie ze chlop od nich odszedl. Matki : Dzieci sa najwazniejsze! pamietajcie o tym! żaden facet nie da wam tyle milosci co dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka kara to sygnał dla innych tyranów że nie mają czego się obawiać byle by nie zabili. Nasz system nie chroni ofiar wiem coś o tym bo miałam męża alkoholika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka kara to sygnał dla innych tyranów że nie mają czego się obawiać byle by nie zabili. Nasz system nie chroni ofiar wiem coś o tym bo miałam męża alkoholika.
masz rację ja też mam męża alkoholika przez sąd dostał leczenie i kuratora ale to nić nie pomaga okazuje się że ja jestem wredna według jego rodziny bo męża włóczę po sądach powinnam go zrozumieć itd itp to jest okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...