Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To może zacytujemy p. Nowińską b. żonę posła Palikota z wywiadu dla "Dziennika": Dlaczego wybrała pani na obrońcę Romana Giertycha? Kiedy mąż zaangażował się w politykę, mój dotychczasowy adwokat dał do zrozumienia, że nie chce mieć kłopotów i lepiej, bym poszukała kogoś innego. W Lublinie nikt taki się nie znalazł. Pan Palikot nie przegrał tu żadnego procesu, bo zawsze można znaleźć językoznawcę, który uzna, że słowo "cham" nie jest obraźliwe. Wszystkie postępowania przeciw niemu są umarzane. Bo to niewinny człowiek, którego pani szkaluje! Nie ja jedna. Jego byli partnerzy biznesowi też szukali sprawiedliwości w sądach, ustawiają się kolejki wierzycieli. Proszę zrozumieć, on jest w Lublinie baronem, rozdaje karty. Szefem izby skarbowej został jego przyjaciel, pan Gawda. Inny przyjaciel, pan Łątka, został sekretarzem rady miasta i prasa pisała, że specjalnie na potrzeby jego biura wynajęto willę w centrum, koło biura poselskiego pana Palikota, by miał blisko na popołudniowe winko. Mogę tak wymieniać w nieskończoność, cytując lokalne gazety. To nie paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET JEŚLI TYLKO CZĘŚĆ Z TEGO CO JEST NA TAŚMACH TO PRAWDA - PALIKOT POWINIEN BYĆ SKOŃCZONY W POLITYCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H.W.D.Paligłupowi on to bardzo lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
NAWET JEŚLI TYLKO CZĘŚĆ Z TEGO CO JEST NA TAŚMACH TO PRAWDA - PALIKOT POWINIEN BYĆ SKOŃCZONY W POLITYCE
E tam, teraz dopiero zacznie awansowac ;0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to proste przedawniło się ,dlaczego za 2 zł Pani renaty Beger sie nie przedawniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...