Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem wraz z żoną na wyborach i podczas odbierania kart do głosowania zauważyliśmy dwoje starszych osób,prawdopodobnie małżeństwo które siedziało przy stoliku i wspólnie stawiali krzyżyki na każdej karcie z tej nieszczęsnej broszury sejmikowej!Gdy powiedziałem im,że tylko na jednej karcie powinni oddać głos byli zdziwieni,a starsza pani powiedziała nawet,że na jednej to ona nie postawiła bo jej przerwałem.Ile było takich osób w skali Lubelszczyzny czy Polski?Uważam,że ludzie,szczególnie starsi nie wiedzieli jak głosować,ale czy to daje podstawy do unieważniania wyborów?Mam mieszane uczucia.Choć wiem,że ci właśnie wyborcy czują się dezinformowani i oszukani co odbije się zapewne na frekwencji wyborczej w następnych wyborach.A szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama ma ponad 80 lat, a doskonale wiedziała, jak głosować, bo interesuje się na co dzień tym, co dzieje się w kraju. Niestety, społeczeństwo jest gnuśne i leniwe, obojętne na to, co dzieje się wokół. Tego nie zmieni choćby najlepsze prawo wyborcze. Politycy powinni zająć się też właśnie edukowaniem wyborców, uczeniem, nie tylko na kogo, ale i jak głosować. I czynić to winni częściej niż raz na cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest takie jeżeli zdobędą nawet 48% mandatów, co jest nierealne - kto z nimi będzie w koalicji - nie widzę chętnego. Dlatego sens unieważniania jest żaden. Dodatkowo należy stwierdzić, że te wszystkie niby naruszenia wymienione w artykule dotyczą całego głosowania, a tylko w ostatnim jest przytoczona ta książeczka wyborcza. Pytanie jest nastepujące - dlaczego zatem chcą unieważnienia tylko wyborów do sejmików - jest to typowe bicie piany, po by tylko zaistnieć dla swojego elektoratu i podburzyć do buntów, rozrób itp. - to chyba nawet podleg pod jakiś paragraf KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i dobrze. Niech ogłoszą następne wybory i Ci, którzy się pomylili i głosowali na PiS zagłosują na kogoś kto może niudolnie, ale buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pokryją koszty z własnej kieszeni, to raz.   Niech przedstawią dowody na fałszowanie wyników, a nie tylko wysyłają księdza błaszczaka do tv, który nie ma żadnych argumentów, poza tym, że gdzieś coś słyszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na własne oczy widziałem i na uszy słyszałem, jak młoda para dumnie oddała nieważny głos i wrzuciła do urny źle wypełnioną książeczkę (komisja na szmaragdowej - czuby, ok godz. 13)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest takie jeżeli zdobędą nawet 48% mandatów, co jest nierealne - kto z nimi będzie w koalicji - nie widzę chętnego. Dlatego sens unieważniania jest żaden. Dodatkowo należy stwierdzić, że te wszystkie niby naruszenia wymienione w artykule dotyczą całego głosowania, a tylko w ostatnim jest przytoczona ta książeczka wyborcza. Pytanie jest nastepujące - dlaczego zatem chcą unieważnienia tylko wyborów do sejmików - jest to typowe bicie piany, po by tylko zaistnieć dla swojego elektoratu i podburzyć do buntów, rozrób itp. - to chyba nawet podleg pod jakiś paragraf KK.
Tu nie chodzi pajacu o te 48% czy o jakieś koalicje , tylko o wykazanie że POjeby i gumofilce zafałszowali te wybory,to się bardziej logiki trzyma niż te twoje tępe i bezsensowne wywody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pokryją koszty z własnej kieszeni, to raz.   Niech przedstawią dowody na fałszowanie wyników, a nie tylko wysyłają księdza błaszczaka do tv, który nie ma żadnych argumentów, poza tym, że gdzieś coś słyszał
Błaszczaka? Tego specjalistę od wykrywania bilokacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mozna znaleść wyniki do sejmiku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaszczaka? Tego specjalistę od wykrywania bilokacji?
To o Halickiego,starego komunistę chyba chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUHHHAA ale zaje..ste uchybienia :) Coś im się w głowach popsuło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz !!!  komunistyczna świnio !!!  prowokatorze i warchole komunistyczny .
  czy jest choć jedna osoba której na tym forum nie nazwałeś komunistyczną świnią?   czy jest tu w ogóle jakiś moderator i mógłby w końcu coś zrobić z osobnikiem który dzień w dzień skupiony jest tylko i wyłącznie na obrażaniu innych osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest takie jeżeli zdobędą nawet 48% mandatów, co jest nierealne - kto z nimi będzie w koalicji - nie widzę chętnego. Dlatego sens unieważniania jest żaden. Dodatkowo należy stwierdzić, że te wszystkie niby naruszenia wymienione w artykule dotyczą całego głosowania, a tylko w ostatnim jest przytoczona ta książeczka wyborcza. Pytanie jest nastepujące - dlaczego zatem chcą unieważnienia tylko wyborów do sejmików - jest to typowe bicie piany, po by tylko zaistnieć dla swojego elektoratu i podburzyć do buntów, rozrób itp. - to chyba nawet podleg pod jakiś paragraf KK.
A co, jeśli w wyniku wyborów nie potrzebowaliby koalicjanta, jeśli mogliby rządzić samodzielnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o Halickiego,starego komunistę chyba chodziło.
Tak w ogóle to chodziło o małego kombinatora Hofmana, a Błaszczakowi przywidziało się, że Halicki był jednocześnie w dwóch miejscach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to nowo wybrani radni PiS-u lubelskiego sejmiku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować Sejmiki Wojewódzkie, bo do mnożenie administracji nikomu niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym powiedzieć, ze staram sie usuwać wszystkie jego posty, w których obraża swoich rozmówców, ale cóz, nie siedzę na forum 24 godz na dobę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym powiedzieć, ze staram sie usuwać wszystkie jego posty, w których obraża swoich rozmówców, ale cóz, nie siedzę na forum 24 godz na dobę. 
 Tylko żeby to działało w obie strony !!!  koniecznie !!! żeby nie było tak że ten pajac z sekty Niesiołowskiego obraża katolików,czy moherów czy zwolenników PIS lub Radia Maryja, i robi ciśnienie w drugą stronę,będziemy się temu równie pilnie przyglądać Folkatko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński powinien w końcu abdykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tylko żeby to działało w obie strony !!!  koniecznie !!! żeby nie było tak że ten pajac z sekty Niesiołowskiego obraża katolików,czy moherów czy zwolenników PIS lub Radia Maryja, i robi ciśnienie w drugą stronę,będziemy się temu równie pilnie przyglądać Folkatko !!!
  Na obrażanie katolików jestem szczególnie wyczulona, ponieważ sama do nich się zaliczam. Prosze o informowanie mnie w prywatnych wiadomosciach o tego typu sprawach, bo nie mam fizycznej mozliwosci  wyłapania wszystkiego osobiście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...