Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS grozi Palikotowi

Utworzony przez Manolo, 17 kwietnia 2008 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Żałosny jest ten Palikot... ale to jest wina mediów -Po jaka cholerę takiego dupka nagłaśniać !!! I w cale nie chodzi tu ani o PiS, czy PO, to jest chory człowiek, i to bardzo poważnie...ma kłopoty emocjonalne, trudności z samoakceptacją...pamiętam kiedyś w Lublinie na krakowskim w czasie kampanii wyborczej rozdawał ulotki -zatrzymałem się więc i przysłuchiwałem sie jego rozmowie z jakąś kobietą. Dłuższą chwilę stałem, ale do dzisiaj nie wiem o co mu chodziło... Jego zachowanie mozna określić jak zachowanie zakompleksionego dziecka, które cały czas krzyczy: UWAGA ! UWAGA ! Halo, ludzie tu jestem ! Patrzcie wszyscy na mnie ! Tu jestem ! To ja, Patrzcie wszyscy na mnie...... a że nie chcą patrzeć /bo i nie ma na co/ to zachowuje się jak skończony deb*** i prymityw -aby tylko osiągnąć swój cel; POPULARNOŚĆ... a dziennikarze, którzy prawdopodobnie nie robią tego beziteresownie (?) mu w tym pomagają.....ŻENADA (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie zgadzam z taką opinią. Ale każdy ma prawo uważać jak chce Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...