Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS nie ustępuje. Chce odwołania Sławomira Zygo

Utworzony przez Nieładnie, 16 maja 2013 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Nieładnie tak prać brudy na łamach prasy I jedna strona i druga są siebie warte Teraz dopiero zaczną się przepychanki... Nieładnie, że ten Pan wykorzystuje swoje dzieci do walki z żoną i zasłania się nimi, aby obronić stołek Sam fakt jazdy na rowerze po pijaku świadczy za tym, że ten pan nie jest godny zajmowanego stanowiska Cóż takie mamy elity polityczne i zrobią wszystko aby zostać przy korycie... Współczuję dzieciom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za trudna odmiana nazwiska Zygo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"świetoszki z PiSu", udaja ze nie piją alkoholu, mamy na to dowody, ze nie tylko piją ale i tez sie upajają jak szpadle od łopaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Za trudna odmiana nazwiska Zygo?
To odmień sobie,ta forma jest poprawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD , LUDZIE NA P.ZYGO GŁOWOWAKI BO ROZDAWAŁ PODCZAS SWOJEJ KAMPANI WYBORCZEJ ZA DARMO MĄKĘ I JABŁKA, A TERAZ P.ZYGO TWIERDZI IŻ LUDZIE GO WYBRALI ZA ,,ŁAPÓWKĘ".ŻONA WLCZYŁA Z ALKOHOLOZMEM MĘZA A ON TERAZ MA CZELNOŚC JAKIEŚ KONFERENCJE ROBIC,WSTYD WSTYD.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze - na zbity ryj dziada, córką zasłania się.Za upodlenie i poniżanie przez tyle lat żony do mamra z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub PIS podtrzymuje czy Przewodniczący Golec podtrzymuje wniosek o odwołanie? Słyszałem, że część Radnych PIS a nawet Radny PO nie poprą wniosku dopuki sprawy nie wyjaśni sąd. Z konferencji to ja zrozumiałem, że Zygo obwiniał przedewszystkim swojego sąsiada P. Golca a nie Prawo i Sprawiedliwość. Jestem ciekaw czy, Pan Golec (prawy człowiek) jako mieszkaniec Niedrzwicy (gdzie wszyscy wiedzieli o problemach rodzinnych u Zygów) i bliski sąsiad zrobił cokolwiek aby pomóc P. Joli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za facet?? Du.a nie chłop!!! Dziećmi się zasłaniają tylko prawdziwe cieniasy. Pić to trzeba umić!!!! PS. Po co media pokazują brzydkie laski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robią radni SLD Prażmo i Krajewski. Akceptują standardy Pana Zygo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
A co robią radni SLD Prażmo i Krajewski. Akceptują standardy Pana Zygo?
A jakie są twoje "standardy"? Może zaczniesz naprawę od siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek z niebieską kartą nie powinien pełnić takiego stanowiska. To wstyd. A jeśli żona tak postępuje jako nauczycielka to gdzie kuratorium, samorządowcy.Zrobić porządek z takimi ludżmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby,kasa,stołki i gaz to właśnie standarty obowiązujące w PSL-u.To są pazerne i niewyżyte byczki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Zygo znam od wielu , lat i nigdy nie wierzyłam , nie wierzę i nie uwierzę w stawiane mu zrzuty, żal mi go ,a jeszcze bardziej żal mi dzieci.Pan Sławek to bardzo kulturalny i spokojny człowiek,który wiele lat cierpiał razem z dziećmi za zamkniętymi drzwiami. Zadziwiający jest fakt ,że ......była żona Pana Zygo wybrała sobie conajmniej "dziwną" porę do kontaktu z dziećmi, no bo która normalna kochająca matka wybiera sobie porę odwiedzin własnych dzieci w środku nocy .....?????? Z miłości do nich , w środku nocy postawiła je na nogi ....???? Więc nie dziwi mnie fakt,że słusznie ograniczono jej prawa rodzicielskie. A druga rzecz, mimo późnej pory ,była dobrze przygotowana, zadbała o to ,żeby ten fakt uwiecznić fotografią, lub dziwnym zbiegiem okoliczności uwiecznił to przypadkowy przechodzeń , jedynie tylko , wcześniej musiał wiedzieć kogo chce zdemaskować.A co do spożycia alkoholu , chyba w weekend to nie przestępstwo ? Ludzie ,żal mi was. Panie Sławku ,znaczna większość społeczeństwa jest z Panem , wszak Pańska była żona sama publicznie wyznana ,że jest nie lubiana przez otoczenie ;-) Głowa do góry trzymamy kciuki, będzie dobrze :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro PanZygo miał 2 promile alkoholu w sobotni wieczór, a córka bawiła się dobrze tego wieczoru na dyskotece, na co sa dowody, pod czyja opieką w takim razie był NIELETNI syn, Sebastain Zygo? pod wpływem pijanego tatusia? czy pan Zygo był w stanie opiekować się wtedy synem? ps, najlepiej dać pod wariograf ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdzielony za kase nawet dzieci przekupi !!!! nikt nie wie jak tam było ale justyna idiotka m za tatusiowa kase nawet matke by zabila !!! zobaczymy jak ojciec ze stołka spadnie co zrobi !!! jak tak mozna na matke mowic ona cie idiotko 9 miesiecy pod sercem nosiła !!! d*** ci podcierała a ty przeciwko niej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagłoska jak o madzi wasniewskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaa napisał:
pierdzielony za kase nawet dzieci przekupi !!!! nikt nie wie jak tam było ale justyna idiotka m za tatusiowa kase nawet matke by zabila !!! zobaczymy jak ojciec ze stołka spadnie co zrobi !!! jak tak mozna na matke mowic ona cie idiotko 9 miesiecy pod sercem nosiła !!! d*** ci podcierała a ty przeciwko niej?
Zachowajmy daleko idącą ostrożność w wyrażaniu własnych opinii chociażby były słuszne.One mogą tylko pogorszyć i tak dramatyczną sytuację tej rodziny.Wiem,że pieniędzmi można zmanipulować i tym samym skrzywdzić nawet dobre dzieci.Kiedyś przyjdzie opamiętanie,ale cena tego jest zbyt wysoka.Wiele zależy od skonfliktowanych rodziców i ich mądrości(?).Dorośli jakoś poskładają... swoje życie,dzieci natomiast zostaną okaleczone na zawsze.Relacje pomiędzy dziećmi i rodzicami nigdy nie będą poprawne,jeśli wykorzystujemy je jako kartę przetargową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby niektórzy chcieli wykorzystać tragedie rodzinną do uprawiania polityki. Wstyd i hańba. Dajcie im spokój niech w spokoju rodzina rozwiąże swoje problemy. Ta sprawa jest tragiczna ale także jednocześnie tok prowadzenia bardzo naiwny, raczej rozsądni ludzie nie dadzą się na to nabrać   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...