Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS szykuje się do wyborów samorządowych w Lublinie i regionie. Ruszyła giełda nazwisk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2017 r. o 12:33 Powrót do artykułu
obojętnie kto aby nie PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle mi się robi jak widzę te ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym Prezydentem byłby Soboń. województwem to może rządzić obojętnie kto już gorszego układu jak teraz to nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle kto, aby nikt z PIS!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest! Soboń byłby dobrym prezydętem :) Ale najpierw musiałby się wytłumaczyć z ekspresowego awansu swojej żony. Kto jest w temacie ten wie... By żyło się lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza Soboniem to w wśród pisowskich oszołomów nie ma nikogo normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne z jakiej partii, ważne aby prezydentem był rodowity Lublinianin, a nie kolejny partyjny aparatczyk z Pierdziszewa Dolnego, inaczej Lublin będzie dalej umierał! Ludzie, czytajcie przynajmniej życiorysy kandydatów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na każdego aby nei z pisu. Już był jeden podróżnik co doprowadził do zapadłości to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam w Chełmie prezydent z PiS będzie pasował. My w Chełmie znamy dobrze zasadę, jaka władza taki musi być prezydent, by miasto rozwijało się. Lublinianie to już poznali, ale niekumaci udają, że PO dalej rządzi w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soboń to się nawet nie nadaje na "misia" maciorewicza bo jest za stary .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszałka podobno nie A. Soboń a M. Wojciechowski jest potencjalnym kandydatem na następce S. Sosnowskiego z którym toczy batalię po sądach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS szykuje sie do wyborów i wystawi Grabczuka .....PO wystawi Zbyszka Stonogę a Jurkowski bedzie Marszałkiem......ocena polityczna super.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy, byle nie komuchy z ZSL-PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wybory w Radzie Lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana ordynacji - dwie kadencje to max.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile długu ma Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo moze 1000 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozęcie sobie dobierać nazwiska, i tak OSZUŚCI na was nie zagłosuje, jesteście takimi samymi, a może nawet gorszymi szkodnikami jak PO- PSL... wydymaliście mnie na 500+, wydymaliście mnie na kwotę wolną od podatku, dymacie mnie na wyższym ZUS, więc walcie się oszuści, ani jednego głosu ode mnie i od mojej rodziny nie dostaniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, Bul też nie miał z kim przegrać, a wg sondaży to nawet wygrywał w I. turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko i na temat,nie dla niewiarygodnej partii pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...