Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wyniki wazne? skandal po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niby jest do oceniania ? BETON BETON BETON i co w tym ma być ciekawego ? to już przerabialiśmy w latach 60 , 70 , 80 i stoi w Lublinie tego betonu bez liku więc jak i tam go wyleją to nic się nie zmieni ! szkoda że nikt nie wykazał się szerszymi horyzontami i pomysłem który wszyscy zaakceptowali by bez większych oporów a przyjęto BETON , BETON ,BETON !.ale widać że tylko na takich projektantów nas stać którzy tyla potrafią choć pewnie i tak wygra znajomy królika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym tu dyskutować? konkurs rozstrzygnięty,nagrody rozdane. Teraz już pozostał czas na przystąpienie do realizacji a nie do dyskusji. Ratusz przedyskutował już poprzednie cztery lata i co następne cztery chce spędzić w identyczny sposób ?. To jest niepoważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiał Ferdynand K.: "Myśleć to każdy głupi potrafi, tu trzeba działać!!!" A teraz pytanie retoryczne odnośnie działania władz: Zrobią coś, czy się zesr@j@ z wrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota z UM wymyślił, by konkurs architektoniczny organizować w trybie zamówień publicznych? Dlaczego nie było protestów o unieważnienie ? A kto będzie ryzykował kwotą 80.000,00 zł , by przystąpić do protestu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kompromitacja ten projekt, ale co się dziwić Lublin u nas wszystko przejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol:Przecież Ratusz rządzony przez PO nigdy przez 4 lata nie liczył sie z głosem mieszkańców. Trwonia pieniadze na lewo i prawo i wypłacaja nagrody za coś co jest do kitu. Chcecie być dalej manipulowani to wybierzcie 5 grudnia P. Żuka. On potrafi manipulować i okrągłym gadaniem ogłupiać ludzi. Będzie tak robił kolejne 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna porażka z tego projektu. Chyba najlepiej wg władz miasta było by gdyby cały plac równo wylać betonem i tyle, chociaż gołębie odchody łatwiej by się sprzątało. Brak mi słów na takie dno. Najbrzydszy plac jaki kiedy kolwiek widziałem. Cała Polska i nie tylko będzie się wyśmiewać z tego czegoś!!! Byłbym dumny z Placu Litewskiego i naszego miasta, gdyby wygrał np projekt, który zajął trzecie miejsce, no ale cóż, ja niestety głosu w tej sprawie nie mam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ WIKI uzywasz slowa "idiota" pisząc przy okazji takie bzdury, że az prosi się nazwać Cie dokładnie tym samym okresleniem...a wiec? a teraz tlumacze: po pierwsze - to zamówienie publiczne, wiec wymaga postępowania w trybie przetargu publicznego - a konkurs jest formą przetargu publicznego - nie ma konkursow architektonicznych na zamowienia publiczne, ktore nie sa organizowane na zasadach przetargu. prywatne konkursy architektoniczne organizowane sa przez prywatnych inwestorow - miasto nie jest prywatnym folwarkiem i obowiazuja w nim zasady przetargu publicznego po drugie - oplata protestowa.....protest zgodnie z prawem nalezy złożyc w UZP - URZAD ZAMOWIEN PUBLICZNYCH - poniewaz jest to zamowienie publiczne....a do tego oplata protestowa wynosi 5000pln a nie 80000pln jak sobie zdolalas wymyslic na tym forum.... Od teraz jestes mądrzejsza i możesz sobie pisac mądrzejsze rzeczy i przy okazji wyzywać innych od IDIOTÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...