Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac Singera w Lublinie jest bardziej trawiasty niż był

Utworzony przez lubelak, 7 września 2011 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Tyle miejsca w takim punkcie miasta aż się prosi o zagospodarowanie, a nie jakiś tam trawnik... Czy nikt nie widzi tego jak wykorzystywana jest przestrzeń tego miasta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
market lepszy, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to rondo jest Mochyły, to pomnik był Bieróta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremontowane to ono będzie po namalowaniu pasów... U nas jest jakaś dziwna mentalność nieuwzględniania tego typu prac w dacie zakończenia remonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że więcej zieleni to dobrze.Szkoda tylko ,że zlikwidowano jeden pomnik.Należałoby wszystkie,oprócz "unii"i "nieznanego żołnierza".Ale każda "władza" musi mieć swoje symbole -najczęściej takie, na które społeczeństwo pluje.............;-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam ten plac już bez pomnika...Jeszcze w latach 90tych (konkretnie połowy) wyłożony był cały granitem. Nagle mozna wyczytać było z prasy,iż 'nowobogacki granit zostanie użyty do utwardzenia zatok autobusowycjh'.Doskonale to pamiętam,bo wprawiło mnie to w wielkie zaskoczenie.Ciekawi mnie u którego z urzędników tamtego okresu 'nowobogacki granit' służy do dziś jako wyłoenie kominka,czy chodnik... Od około 17lat plac ten zarastają chaszcze,to takie lubelskie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietam to miejsce, jak jezdziłem do szkoły autobusem nr 34 z czechowa do FS (czy daewoo od 1996), zawsze we wtorek rano piwko albo winko a potem juz napewno do szkoły sie nie szło piekne czasy... ryba pozdro pamietasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste że pamiętam, pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...