Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty, listy, reklamy. Jak radni się promują

Utworzony przez Gość, 26 września 2013 r. o 21:13 Powrót do artykułu
to niech lepiej PAni szanowna WCISLO zadba o ogrzewanie swoich sklepow zeby pracownicy mogli pracowac w normalnych warunkach za najnizsza krajowa jak ludzie a nie jak morsy....kiedys Comex teraz Careffour....,czy zapomnialem czy to ta Pani walczyla z wejsciem marketow do Lublina...aha chyba mam slaba pamiec a pieniadz nie smierdzi...pozdrawiam wszystkich ktorzy zarabiaja od 5 rano....elo ziomki p.s. panie prezydencie nie potrzeba nam takich studentow zaocznych w radzie miasta....elo hg molesta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RADZIE MIASTA LUBLIN TYLKO MARTA WCISŁO PRACUJE. INNI NIC NIE ROBIĄ.TO ONA ZMIENIA LUBLIN. BRAWO MARTA WCISŁO. POWINNA PYĆ SZEFEK KLUBU PO i PRZEWODNICZĄCĄ RADY MIASTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już więcej nam nie wciska tego wysypiska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta Wciło odmieniła Radę Miasta Lublin, szkoda że nie była w poprzedniej kadencji, nie wyobrażam sobie rady Miasta 2014-2018 bez Marty Wcisło. Marta masz mój głos i mojej rodziny AREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo rodzina Pani Wcisło szaleje na forum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorca o radnej Platformy: "Działania mafijne" Niespełna dwa tygodnie temu biznesmeni ze Związku Pracodawców Lewiatan spotkali się z prezydentem Krzysztofem Żukiem. Mieli rozmawiać o tym, jak ratusz chce pomagać lokalnym przedsiębiorcom i co proponuje dla nich w strategii rozwoju gospodarczego Lublina. Niespodziewanie temperaturę rozmowy podniosła nieplanowana wcześniej dyskusja o supermarketach osiedlowych.Głos zabrała radna Marta Wcisło. Jeszcze niedawno wspólnie z mężem była współwłaścicielką kilku sklepów spożywczych i piekarni. Ale swoje udziały przepisała na rodzinę. Sama radna tłumaczy to wątpliwościami po tekście „Gazety”. Zimą ujawniliśmy, że w prowadzonym przez spółkę radnej sklepie pieczywo kupowało jedno z miejskich przedszkoli. Prawo zabrania samorządowcom działalności z "wykorzystaniem mienia komunalnego gminy". Mogą przez to stracić mandat. Jednak prawnik magistratu zinterpretował przepisy na korzyść radnej Platformy. Protestowała przeciw temu Julia Pitera, pełnomocnik premiera do walki z korupcją. Market przy ul. Unickiej byłby zaś poważną konkurencją dla rodzinnej firmy radnej Wcisło. - Jestem zbulwersowany tym, co usłyszałem na spotkaniu Lewiatana. Pani Wcisło publicznie pochwaliła się, że odkąd została radną w mieście, udaje się jej wiele załatwić. Jako przykład podała właśnie zablokowanie inwestycji Wodrolu. Nie kryła się z tym, że występowała we własnym interesie. Co więcej, gdy na spotkanie dotarł prezydent, poprosiła go, aby ratusz blokował powstawanie nowych supermarketów na osiedlach, a podległy prezydentowi zarząd dróg i mostów nie zezwalał na budowę dróg dojazdowych - opowiada prezes Kalinowski.- Wstałem i powiedziałem, że to bezprawie, bo urząd ma odpowiadać na wnioski przedsiębiorców, a nie z góry je odrzucać dlatego, że chce tego radna, która ma w tym osobisty interes. Dodałem również, że przypomina mi to działanie mafijne - kontynuuje Kalinowski. Jego relacje potwierdza inny przedsiębiorca, z którym rozmawialiśmy. Przewodniczący Lewiatana Dariusz Jodłowski powiedział nam, że związek na razie nie wyda oficjalnego komunikatu w sprawie słów radnej Platformy. - Czekamy na wyjaśnienia pani Wcisło, bo może usłyszeliśmy od niej nie to, co chciała powiedzieć - podkreśla Jodłowski. Szanse na to, że radna cokolwiek wyjaśni kolegom biznesmenom są niewielkie. Jeszcze na spotkaniu z prezydentem, po ostrej krytyce ze strony prezesa Wodrolu zrezygnowała z członkostwa w Lewiatanie. Według relacji przedsiębiorców wzburzona wyszła z siedziby związku jako jedna z pierwszych osób. Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,10123901,Przedsiebiorca_o_radnej_Platformy___Dzialania_mafijne_.html#ixzz2g4YNYsTr  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Wcisło! -Co? -Wołki zbożowe! "Sanepid zamknął piekarnię "Comex" przy ul. Medalionów. - Brud, wołki zbożowe i szkodniki - to tylko niektóre nieprawidłowości wykryte przez naszych pracowników podczas kontroli - informuje Barbara Sawa-Wojtanowicz z Sanepidu. - Ich lista jest długa. Okazuje się, że piekarni używano przeterminowanych produktów. Data przydatności sera do drożdżówek minęła w połowie listopada ubiegłego roku, marmolady w październiku. Do wypiekania zapiekanek używano okrawków wędlin, które były sprzedawane w sklepie prowadzonym przez właścicieli piekarni. - Pomieszczenia, w których wypiekano chleb pozbawione były wentylacji - mówi Wojtanowicz. - Pracownicy nie mieli odzieży ochronnej, połowa nie posiadała aktualnych badań. "Comex" otrzymał natychmiastowy zakaz działalności i 500 zł mandatu." - Kurier Lubelski www.mmlublin.pl/282454/2009/1/30/wrotkow-sanepid-zamknal-piekarnie      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Prezydent Żuk nie będzie startował to 100 % szanse na Przeydenta Lublina 2014-2018 ma Marta Wcisło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Radnej zabroni się reklamować za własne pieniądze, dziwi tylko, że nie dba o to by autobusy z reklamą jeździły przede wszystkim po dzielnicy jej wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obesrwuję Lubelska Politykę. Najlepszym Kandydatem na Szefa Powiatu w Lublinie ( Lublin Grodzki) jest Radna Marta Wcisło, sądzę, że ma duże szanse zostać nawet Szefa Regionu PO. Lublinianin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Śródmieści - jak mogę głosować na Martę Wcisło, z tego co wiem to startuje z Kalinowszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech o radnej Marcie opowiedzą pracownicy Comexu i innych "super" miewyborcom głosować i oglądać reklamy.... Wtedy odechce się jsc pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech o radnej Marcie opowiedzą pracownicy Comexu i innych "super" miejsc pracy.... Wtedy wyborcom odechce się głosować na "super" radną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo rodzina Pani Wcisło szaleje na forum !
No, fakt. Widać zakochanych "wyborców". A "radna" doiła pracowników aż kwiczeli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojeżdżam codziennie do Pracy - widzę Szanowną Panią Radną na Ekranie w MPK. Dziękuję Pani za za Pani Trud, Starania dla Lublin. Proszę w autobusie pasazerów, by popatrzyli. niech wiedzą kto tak sie angażuję. Pani Radna dziękuję i niech Pani pozostałych Leniuchów z Rady Pogoni do Roboty,. Pani nie moze się tak przemęczć, jest Pani młoda - przed Pania kawał życja. Jeszcze raz dziękuję. Adam W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sledzę prasę , dlaczego nie ma w tym artykule zmianki, że w konkursie Kuriera Radna Marta Wcisło miała najwięcej SMS od wdzięcznych mieszkańców LUBLIN. Zdecydowanie wygrała, miała kilka tysięcy głosów, byli Radni co mieli do 10 głosów. Ci powinni zrezygnować z mandatu Radnego. Czekam na kolejny konkurs SMS bede głosował na Panią Radną Martę WCISŁO. Jest to najbardziej rozpoznawalna Radna w historii Rady Miasta. Będzie lokomotywa wyborczą wyborów w2014 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę kazdego nia do Pracy Nuda ! A tu nagle informacja o Marcie Wcisło w MPK. Siędzę i czekam - jest. Każdego dnia inna, a ta sama. Chwilo bąć wieczną, nagle przystanek. Marto wróć następnego dnia. Twój Fan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ? Dlaczego Marta Wcisło nie pełni Funkcji Z-cy PREZYDENTA LUBLINA. Ludzie marnujecie potęciał - to wstyt dla Miasta. Ostatecznie za Grzegegorza Nowakowskiegi na Szefa PO w Lublinie. Marta to Gwiazda - taka jestr braz na 10.000 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Cud w LUBLINIE. To my mamy Martę Wcisło. Takie dobro jest raz na kilka tysięcy Lat. Dziękujmy że to Lublin Spotkało. Marta tylko Ty ! Dziękujęmy Tobie za Wszystko. Tylko Blask Prezydenta troczę Ciebie zasłania, ale to się zmieni. My wyborcy zadbamy o TO. Marta do Sejmiku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...