Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakaty pro-life wisiały na UMCS. Jest petycja do władz. Uczelnia: "Nie było na nie zgody"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 11:25 Powrót do artykułu
rozmowa? wywalić go/ją na zbity pysk, niech sobie okna w mieszkaniu oblepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co PRAWDA w oczy kole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że władze UMCS nie pozwalają wciskać na swoim terenie politycznie poprawnej ideologii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno plakaty wisiały dłuższy czas a wywiesił je nie jakiś szeregowy pracownik, tylko przedstawiciel wyższej kadry. Dla mnie to oburzające, że na UMCS, uczelni, która powinna być wzorem naukowego, pozytywistycznego podejścia do rzeczywistości, część kadry to zwykłe katolickie oszołomy. Ci ludzie powinni się przenieść na KUL i tam uprawiać "naukę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zastanawiam się co mają w głowie Ci ludzie, którzy tak kategorycznie chcą wpajać innym swoje poglądy. Czy w naszym pięknym kraju jest nakaz dokonywania aborcji. Nie ma. Nikt Cię nie zmusza do dokonywania aborcji. Wolność jednego, kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co PRAWDA w oczy kole?
 Prawda nie, kłamstwa owszem. Znajdź mi dowody naukowe popierające tezy z tych ulotek. Tylko podkreślam - naukowe. Wyniki badań, przeprowadzonych przez prawdziwych naukowców. Rzetelne. Opublikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł. Ludziom trzeba uświadamiać, ze aborcja jest czymś złym. Przez tyle lat lewaki wmawiali ludziom, że aborcja to usunięcie "płodu". Tylko, ze ten niby "płód" jest już całkowicie wykształconym małym człowiekiem. To jest śmieszne i to jest hipokryzja ze strony idiotów liberalno lewicowych którzy mienią sie niby to obrońcami życia i jednocześnie chcą zabijać nienarodzone dzieci czyli istoty które nie mogą się same obronić. A takie lewactwo podnosi krzyki, ze puszcza białowieska, że wiewiórka nie ma domu bo ktoś ściął drzewo na ktorym miała dom za pozwoleniem Szyszko, itp. głupoty nijak mające się do rzeczywistości. I nie piszcie tu o zacofanych katolach wy je.ba.ne lewackie śmiecie bo to akurat nie ma tu znaczenia.Jak jesteście tacy oświeceni i wam nie pasuje to wyp.ie.rda.lac do lewackich niemiec,francji, szwecji albo na bliski wschód do muzułmanów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura na uniwersytecie? WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały UMCS to czerwona hołota. A ty mądry inaczej od szkiełka i oka nie ośmieszaj się takimi bzdurami. Poczytaj poszukaj a potem otwieraj buzię. Ci prawdziwi naukowcy to rozumiem z UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ANTYKOD - znowu się kompromitujesz na tym forum swoim wulgarnym językiem. Jeśli jesteś katolikiem to powinieneś wiedzieć, że obrażanie innych jest grzechem. Mam nadzieję, że porozmawiasz o tym ze swoim spowiednikiem. O treści komentarza nie wspominam, bo każdy może mieć swoje poglądy, choćby był najbardziej irracjonalne. Pozdrawiam i życzę opamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna na UMCS wiecznie żywa. Władze uczelni wolałyby aby wisiały tam plakaty z podobiznami komunistycznych rektorów uczelni. Do tego każdy student musiałby oddawać hołd wchodząc w jej mury. Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co chcą oglądać takie arcydzieła sztuki religijnej i światopoglądzie pisowym niech wieszają takie obrazki w swoich domach albo kościołach. ile dzieci upośledzonych zaadoptował przeciwnik przerywania ciąż obarczonyvh wadami genetycznymi. jesteście mocni tylko w jadaczce. życzę wam aby wasze córki, żony itp. urodziły wam dziecko upośledzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cały UMCS to czerwona hołota. A ty mądry inaczej od szkiełka i oka nie ośmieszaj się takimi bzdurami. Poczytaj poszukaj a potem otwieraj buzię. Ci prawdziwi naukowcy to rozumiem z UMCS.
 Czytałem, szukałem i nie znalazłem dowodów na Wasze tezy. Artykuły ze stron internetowych to żaden dowód. Nie rozumiem czemu się denerwujesz i mnie obrażasz tylko z tego powodu, że śmiem opierać swoje zdanie na faktach naukowych a nie ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS najwieksze triumfy święcił na polu pseudonauki marksizmu-leninizmu, dzisiaj na topie są studia gender. W tych przypadkach brak podstaw naukowych nikogo nie razi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję od dawna na UMCS, bardzo daleko mi do lewicowych partii w przeszłości i teraźniejszości i NA PEWNO "czerwoną hołotą" nie jestem. Już tylko to przeczy bezpodstawnym oskarżeniom, a takich przykładów jest na UMCS znacznie więcej. Tak więc, łatwo opluwającym lubelską Uczelnię zalecałbym więcej respektu. Jakże wielu było zasłużonych w walce o niepodległość działaczy "Solidarności" wywodzących się z UMCS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że nigdy czegoś takiego nie napiszę. Życzę Wam pojebusy z pro-life, aby wszystkie dzieci, które mają wady letalne i inne wady, które rujnują życie dziecka i jego rodziny rosły tylko i wyłącznie w Waszych brzuchach i brzuchach Waszych kobiet. Wszyscy będziemy wtedy szczęśliwi a Wy będziecie rodzić i płakać ze szczęścia, że to Wy mogliście wydać na świat to dziecko i dzięki Wam żyje, albo sobie właśnie szczęśliwie umiera tuż po bolesnym porodzie- w przypadku wady letalnej. NIE MACIE O NICZYM POJECIA, pokazujecie zdjęcia z podziemia aborcyjnego, którego nie popiera nikt o zdrowych zmysłach, ALE ŻYCZĘ WAM ŻEBYŚCIE SIĘ DOWIEDZIELI, PRZEKONALI NA WŁASNYCH SKÓRACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...