Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płatne parkingi w Lublinie: Będzie więcej kontroli

Utworzony przez zosia, 16 września 2011 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Proponuję aby policja zaczęła sprawdzać tych handlarzy papierosami, ale może to za wielkie rybki dla naszej policji.Wczoraj spacerując podziwiałam fajny widok , dwóch strażników miejskich pod bazarem z bloczkiem w ręku czeka na gapiów aby wręczyć mandacik, idąc w stronę novej widzę dwóch policjantów chowających się za budkami , a przed novą stoi ze 20 handlarzy i głośno nawołują na papieroski!!!!!!!!!!!! Cóż grunt to dobrze opłacić teren ! Gratulacje dla policji i dla p. Żuka , nie tego pan nas uczył na wykładach. Ale cóż to wszak LUBLIN TO MIASTO INSPIRACJI.))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale artykuł, pisany na ilość wyrazów. Kiszka aż wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy skończy się panowanie samozwańczych "parkingowych" sprzedających bilety wypisywane znikopisem, które opłaca się po powrocie do auta i zwraca sprzedawcy. Ja z uporem maniaka zasuwałem do kiosku ryzykując że auto stoi bez biletu przez te kilka minut. Policja zapytana o co chodzi, rozkładała ręce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście będzie zawsze problem z miejscami parkingowymi póki nie powstaną parkomaty i strefa płatnego parkowania. W cale się nie dziwie kierowcom. Też nie chciałoby mi się lecieć do kiosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby było wiadomo kto te bilety sprzedaje to moze by ludzie płacili, a tak - trzeba czasem lecieć 200-300 m w poszukiwaniu kiosku, powrót do samochodu i głupie parkowanie zajmuje ekstra 15 minut bo nie można normalnie kupić biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby to policja lub straż miejska sama pofatygowała się na takie płatne parkingi a nie tylko wyręczała się pijakami, którzy za kilka groszy dzwonią po nich, gdy zauważą że za szybą samochodu nie ma biletu- żenada... (osobisty przykład z ul.Narutowicza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tylko z jakiej kieszeni pujdzie na premie za nadgodziny tych tak zwanych urzędasów..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...