Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płatne parkowanie na Kraśnickiej

Utworzony przez yogi, 7 listopada 2007 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Niestety kolejny raz okazuje się że najłatwiej sięgać do kieszeni pacjenta. Pseudo-zarządcy i pseudo-menagerowie szpitala bez odpowiednich do pełnienia tych funkcji kwalifikacji wydają społeczne pieniądze , bo przecież to jest w ich pracy najłatwiejsze. Może zajęliby się sprawą oszczędności ciepła , wymianą stolarki - generalnie termomodernizacją ,,przewiewnego" budynku szpitala , prawidłowym oznakowaniem i naprawą dróg , pracownicy firmy ochroniarskiej mogliby zająć się egzekwowaniem prawidłowego parkowania a nie siedzeniem w dyżurce i pilnowaniem miejsc do parkowania dyrekcji. Ciekawy jestem ile ta zabawa w szlabany i budki dla ochroniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo sięgać do cudzej kieszeni. Właściwszym rozwiązaniem wydaje się postawienie szlabanu takim pomysłom. Niestety dzikie prawo "własności" pozwala na parkowanie personelowi szpitala, a chorzy i niepełnosprawni mogą zaparkować koło Tesco i do oddziału rehabilitacji dojść na piechotkę. Podobno ruch to zdrowie choć wydaje się, że w tym przypadku lekarze w to nie wierzą. A jazda obok szpitala aby ominąć Kraśnicką? Dla niektórych najgłupszy argument wydaje się najlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że teraz pacjenci, osoby starsze oraz inwalidzi nie będą narażeni na potrącenia. Gdyby tak jeszcze wprowadzić opłaty za wejście jak na targowisko przy Kresowej byłoby super. Swoją drogą wielokrotnie odwiedzałem poradnię rehabilitacyjną i tak dobrze parkujących kierowców rzadko spotyka się gdzie indziej. Nie widziałem też ani razu blokowania wjazdu dla karetek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...