Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płatny parking w całym centrum Lublina?

Utworzony przez Korektor, 10 kwietnia 2011 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Pisze się: "nie najlepszy", panie Dominiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korektor napisał:
Pisze się: "nie najlepszy", panie Dominiku.
daje ci fory zebys mial co napisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A parking szpial dziececy 3zł za godzine w błocie i wielkim rowie gdzie zderzak można stracic masakra ..............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj a już się cieszyłem, że ci radni mają trochę oleju w głowie po tym jak przegłosowali sprawę górek czechowskich a tu takie cudo wymyślili! to niech przynajmniej dadzą teraz zniżkę za dojazd MPK do pracy. co z ludźmi, którzy muszą oprócz dojazdu do pracy, zabrać po pracy dziecko ze żłobka czy przedszkola, które często jest na drugim końcu miasta. piszę o tym, bo sam tak mam. gdybym miał miejsce w przedszkolu u mnie na osiedlu, nie byłoby problemu, ale każdego dnia muszę jeździć samochodem aby wpierw zawieść a później odebrać dzieciaczka. kolejna sprawa, jeśli w takim razie płatne parkingi to może w końcu i strzeżone, bo co jeśli ktoś mi coś ukradnie? miasto odda? Drodzy Radni, z wyjątkiem kasy dodatkowej którą i tak przejecie plusów więcej nie ma. chcecie strefę płatną, utwórzcie przynajmniej więcej parkingów wookół tej strefy, MPK niech więcej autobusów puści na trasy, bo wyjedzie z tego niezły burdel jeśli nic nie zrobicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zgody na tak wysokie opłaty dla mieszkańców.Będziemy protestować.A już szczytem arogancji i bezduszności jest pobieranie opłat od inwalidów.Apel do nowowybranej rady śródmieścia:nie dopuście do tego.Będziemy bacznie się przyglądać kto jak głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszedzie zdzieraja pieniadze z człowieka, sku***syny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u Nas to normalne, najpierw może parkingi pod tą strefą? Co maja zrobić ludzie dojeżdżający z po za Lublina? PKS i MPK nie dojeżdża lub ich nie ma bo jak kończysz pracę o godz. 23 to nie ma czym wrócić, a radni i tak parkują na chodnikach pod ratuszem.Oto myślenie.Budują osiedla, urzędy, a nie myślą że może parking zrobić dla interesantów.Samochód to nie luksus- no chyba że taki wart tyle co mieszkanie, ale samochód to taka sama rzecz jak tel. komórkowy, nie jednemu służy to pracy i to często marnie płatnej tj. to w lublinie miasto radnych i kolegów Łątki i Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech pracownicy urzedu Miasta oddadzą piloty do darmowych miejsc parkingowych w rejonie Ratusza i ul. Wieniawskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że pani Adamiak powinna pójść na wysłóżoną emeryturę. Wystarczy już szefowania i wprowadzania głupich decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzez że powstaje Zarząd Dróg, mam nadzieję że pani Adamiak nie znajdzie tam miejsca. Wystarczy tych głupich pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
Co maja zrobić ludzie dojeżdżający z po za Lublina? PKS i MPK nie dojeżdża lub ich nie ma bo jak kończysz pracę o godz. 23 to nie ma czym wrócić,
Co ma zrobić? Przyjechać samochodem i zapłacić za miejsce postojowe. W czym problem? Problem w tym, że "pracownicy biurowi" zastawiają miejsca przez 8 godzin dziennie uniemożliwiając reszcie mieszkańców swobodne korzystanie z nich. Spróbuj sobie zaparkować po godzinie 17. Raczej nie będzie z tym problemu. Jak masz jakąś sprawę do załatwienia w centrum i godzina czy dwie Ci na to wystarczą to raczej mocno nie zbiedniejesz po zapłaceniu za bilet parkingowy. Natomiast taki jegomość zostawiający wóz na 8godz trochę się zastanowi czy to mu się opłaca. W ten sposób można doprowadzić do większej rotacji aut. I tym samym ułatwienia znalezienia wolnego miejsca w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo za oddychanie będą kazali nam płacić... a sami coś sobie wymyślą - tak jak teraz mają piloty do własnych parkingów... a prości ludzie niech płacą... bo tak najłatwiej - drogie paliwo, a teraz jeszcze opłaty za parkowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie parkingi na peryferiach zeby nie wjezdzac do centrum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec śródmieścia napisał:
Nie ma zgody na tak wysokie opłaty dla mieszkańców.Będziemy protestować.A już szczytem arogancji i bezduszności jest pobieranie opłat od inwalidów.Apel do nowowybranej rady śródmieścia:nie dopuście do tego.Będziemy bacznie się przyglądać kto jak głosował.
I tu trudno się z takim stwierdzeniem NIE ZGODZIĆ otóż panowie i panie radni NIGDZIE w cywilizowanej europie inwalidzi nie płacą za miejsca do tego wyznaczone !!! , mimo że są zdecydowanie lepiej uposażeni finansowo jak w tym kraju więc wasza decyzja jest wybitnie złodziejska bo obciążenie inwalidy który np. przywożony jest do śródmieścia by coś załatwił z uposażeniem rentowym 450- 500 zł miesięcznie to taka opłata nawet 50 złotowa jest dla niego wyborem między bułką- mlekiem a ową opłatą z której pewnie wzrosną wasze pensje- to jest HAŃBĄ dla tych władz i tych radnych którzy wyrazili na to zgodę ja na nich już nie zagłosuję ! Podobnie zresztą jak dla mieszkańców zameldowanych w śródmieściu takie opłaty za często ich własne chodniki które komuniści w ramach uwłaszczeń zabierali razem z domami domy w małej części wróciły do właścicieli ale grunty przynależne do nich w większości NIE , ta władza która dziś wydała takie decyzje a jest to większość PO jest społecznym szkodnikiem której nazwę należy inaczej odczytywać jako platforma oszustów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię napisał:
Co ma zrobić? Przyjechać samochodem i zapłacić za miejsce postojowe. W czym problem? Problem w tym, że "pracownicy biurowi" zastawiają miejsca przez 8 godzin dziennie uniemożliwiając reszcie mieszkańców swobodne korzystanie z nich. Spróbuj sobie zaparkować po godzinie 17. Raczej nie będzie z tym problemu. Jak masz jakąś sprawę do załatwienia w centrum i godzina czy dwie Ci na to wystarczą to raczej mocno nie zbiedniejesz po zapłaceniu za bilet parkingowy. Natomiast taki jegomość zostawiający wóz na 8godz trochę się zastanowi czy to mu się opłaca. W ten sposób można doprowadzić do większej rotacji aut. I tym samym ułatwienia znalezienia wolnego miejsca w centrum.
No i dalej nie ma odpowiedzi prostej, bo ja dojeżdżam do pracy ponad 30km do lublina i nie raz pracuje po 12 i więcej godzin w centrum lublina i nie mam możliwości tj Ty mi sugerujesz, aby na chwilę podskoczyć i załatwić to i owo.Faktycznie jest problem pod urzędami, ale co mają zrobić pracownicy, którzy też nie mieszkają w Lbl? dojechać MPK do urzędu i ''załatwić sprawe" może mieszkaniec Lublina i też mu korona nie spadnie.Nie ma co wszystkiego zwalać na zmotoryzowanych obywateli, ale na umiejscowienie urzędów i plan zagospodarowania terenu. Byłem w Dąbrowie Górniczej i tam chyba filia Urządu Miasta jest zlokalizowany podobnie jak nasze hiper markety z dużym parkingiem na obrzeżu i można w niej wszystko załatwić.Wystarczy zobaczyć jak w Lublinie urzędy są zlokalizowane z dużą ilością miejsca, a śmiech na sali wydział komunikacji z dużym parkingiem jest ul.wieniawska i Leszczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest doskonale miejsce na parking w srodmiesciu - jest to za szkola muzyczna nad bystrzyca - obecnie zajete przez dzialkowcow ale na tych dzialkach sa smieci a dzialki w wiekszosci nie uprawiane czyli niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze w tej strefie będzie biuro. a może na dyrektora dać pruszkowskiego czy lepiej piątka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzebaby pomyśleć o parkingach poza tą strefą, bo co mają zrobić ci co dojeżdżają codziennie do pracy ponad 20 km?! Gdzie mają parkować??? Parkingów brak i co mam płacić codziennie za blokadę na kole??? Czy pchać się do miasta i płacić za plac??? Durny pomysł... Na parkingi miasto nie ma kasy to wymyśliło strefy płatnego parkowania. PYTAM, GDZIE MAM PARKOWAĆ POZA TA STREFĄ ??? Niech ktoś mi poda kilka parkingów poza tą strefą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vip007 napisał:
a gdzie parkingi na peryferiach zeby nie wjezdzac do centrum?
Właśnie gdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cfr napisał:
Właśnie gdzie??
nie ma, u siebie na pipidowie musicie zostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...