Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plaza: Na parking nie wjedziesz już bez biletu

Utworzony przez xyz, 22 października 2010 r. o 14:53 Powrót do artykułu
a co z osobami niepełnosprawnymi? czy dla nich przewidziano miejsce na parkingu podziemnym, czy zostaną tylko bodajże te 4 przed Plazą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze przynajmniej będzie gdzie zaparkować a osoby pracujące w centrum jak nie mają gdzie zaparkować lub szkoda im kasy niech jeżdżą autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe co na to najemcy sklepów na odpływ klientów? a przecież plaze wybudowano na miejscu duzego parkingu i pod warunkiem że będzie bezpłatny parking...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki odpływ klientów? Ja wolałem pojechać do Olimpu niż do Plazy, bo pod Plazą była zawsze gwarancja kłopotów z parkowaniem... do Plazy zaś mam dużo bliżej. Jaja sobie robicie z odpływem klientów. Dopiero teraz klienci będą mieli szansę zaparkować tam w cywilizowany sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jesteś ślepy skoro nie widziałeś miejsc "pod ziemią" dla niepełnosprawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadziej ze Plaza zbankrutuje. Ja nie wiem czemu wszyscy się tą Plazą podniecają jak w Olimpie jest o wiele lepiej i parking chociaz normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Mam nadziej ze Plaza zbankrutuje. Ja nie wiem czemu wszyscy się tą Plazą podniecają jak w Olimpie jest o wiele lepiej i parking chociaz normalny.
... i 2 razy drożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko ze inf o tym ze nalezy miec bilet nie zostala gdzies zamieszczona - to po pierwsze a po drugie ludzie ktorzy wjezdzali na parking o 9 rano zadnych biletow nie posiadali a z powodu braku w.w inf nawet o czyms takim nie wiedzieli i urzadzali szalencze biegi spod barierek przy wlasciwie nie wiadomo po co ...a wystarczylo by od momentu otwarcia parkingu taka inf zamiescic i nie bylo by zadnego problemu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzisiaj działo na tym parkingu to grozi pomstą do nieba.Około godziny 14 na parkijgu tworzyły się gigantyczne korki aby wyjechać ,nie którym kierowcom puszczały nerwy.Stężenie spalin było tak wielkie że aż łzawiły oczy ,matki z dziećmi wysiadały z aut i opuszczały parking pieszo(dziwne że nie działały systemy alarmowe przekroczenia stężenia spalin-CZYZBY BYŁY WYŁĄCZONE!)Aby wyjechać z drugiego poziomu trzeba było poświęcić około 40 minut! A można było na chwilę podnieść szlabany i ruch by się rozładował,tym bardziej że to był tylko test systemu.Ale trzeba pomyśleć!!!!!!!! PLAZA DAŁA PLAME
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, parking w Plazie jest dla KLIENTÓW CENTRUM HANDLOWEGO, a nie dla pracowników okolicznych urzędów! Co Pan chce sobie przeliczać? Proszę parkować gdzie indziej, i tyle! PS. Co by Pan powiedział, gdyby nie mógł Pan parkować samochodu pod swoim własnym blokiem, bo miejsca byłyby pozajmowane przez samochody, których właścicielom akurat te miejsca się podobają, ale nie są mieszkańcami Pańskiego bloku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Mam nadziej ze Plaza zbankrutuje. Ja nie wiem czemu wszyscy się tą Plazą podniecają jak w Olimpie jest o wiele lepiej i parking chociaz normalny.
O wiele lepiej? Wiekszość to badziewiaste sklepy, gdzie towar jest brzydki i straasznie drogi. Dlaczego w Olimpie są pustki a większość ludzi kupuje ciuchy w Plazie? Nie dlatego, że jest bliżej, tylko dlatego, że jest lepszy towar w lepszej cenie! Więc raczej Plaza nie zbankrutuje, prędzej Olimp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
O wiele lepiej? Wiekszość to badziewiaste sklepy, gdzie towar jest brzydki i straasznie drogi. Dlaczego w Olimpie są pustki a większość ludzi kupuje ciuchy w Plazie? Nie dlatego, że jest bliżej, tylko dlatego, że jest lepszy towar w lepszej cenie! Więc raczej Plaza nie zbankrutuje, prędzej Olimp!
Czyżby?? Coś mi tutaj pachnie AUTOREKLAMĄ Plazy w obu jest ot samo badziewie poza tym Olimp ma o wiele więcej sklepów- nie zapominaj ze sa tutaj aż 3 częsci - stary olimp, nad centrum motoryzacyjnym i ten nowy z LM...poza tym przy Olimpie jest gajek, decathlon i real WIĘC o czym Ty tu pier...nikujesz. Sprzedajesz tam czy co? w Olimpie jest np outlet NEXT. tez jest reserved, cropp czy inne takie badziewka, ale starsze częsci juz oferują towar lepszej jakości, Idź i kup sobie strój wieczorowy w Plazie., powodzenia ! I wkurza mnie że żydy zabrały duży parking, obiecały bezpłatny w zamian i grają nam na nosie, a Wy frajerzy tak sie oburzacie i doceniacie siebie" bo mnie stać na parking w Plazie"- łał co za nobilitacja, ja jakoś nie miałam problemu z zaparkowaniem kiedy był on bezpłatny - nauczcie sie wiec parkować a nie po buraczanemu potrzebujecie 2 miejsc żeby zaparkowac SMARTA i zamach jak traktorem robicie( jeżdże peugeotem 407 zeby mi kto nie zarzucił ).koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...