Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdzie te tłumy bo jakoś ich nie widać na zdjęciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moglibyscie nie dodawać tych nieudanych zdjęć ;//////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzi ze 20 osób i to ma być tłum ? hahahaha na siłe pisany artykuł tak samo jak na siłe zbudowany jakiś pseudo klub (buda z desek i nic więcej) i ten wieczorny smród rzeki i stada komarów - znakomite miejsce na bude z desek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach nie widać ale z tego co slyszalam bylo bardzo duzo ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przyjemne miejsce i super atmosfera ! Wieczorem plener wygląda niesamowicie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było setki osób potwierdzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstep za10zl i piwo za 9,5 muzyka jakis trans nie wiem co to było, miejsce fajne, wystrój klimatyczny, ale reszta pozostawia wiele do życzenia, zawiodłam się nieco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko gdzie ta rzeka coś jej nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa ten plener :( zawiodłem się bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co- piwo za 9,5 ? to jakiś żart ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w niedziele ok 17, brak piwa w butelce które i tak kosztowało 9 zł, z beczki trochę dziwnie śmierdzialo, WC damskie nieczynne, jedna łazienka w męskim bo przecież w pisuarze jako dziewczyna tego nie zrobię. Powinni chociaż toi toi postawić skoro nie potrafią przygotować łazienek z desek. Ogólnie miejsce fajne ale chyba trochę organizacyjnie coś im nie wyszło. Koło 20 to już kelnerki się nie wyrabialy i trzeba było długo czekać przy barze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piwko kosztuje tam 9 - 10 zł, a za wstęp każą sobie płacić oddzielnie to powodzenia nie wróżę. Co drugi klient będzie wnosił swój alkohol i będzie miał rację. Klimat może i plażowy (jak nad Bałtykiem czy Jeziorem Białym), ale reszta już nie. Choćby toalety (powinno być ich co najmniej 5 - 7).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta woda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...