Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coraz częściej młodzi policjanci się mylą przyjeżdzając do kolizji, wypadków, przykład niedawna kolizja Opla Corsy na ul. Węglarza. Życzę, żeby świadkowie się zgłosili bo jak wiadomo ludzie nie lubią wychodzić przed szereg, stoją i rozglądają się bo "może ktoś inny pomoże, ja nie muszę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też miałem podobny przypadek.Nie ma co darować,tylko udowodnić policjantowi,że nie miał racji.Władzom wydaje się,że im wszystko można-a gdzie sprawiedliwość? Życzę koledze powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku niewalcz policja jest dla wladzy i rządzących i służb miejskich im na obywatelach nie zależy miałem to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.... dziwna sprawa, ale zielone światło nie upoważnia do wjechania na skrzyżowanie, jeżeli znajduje się tam pojazd , który tego skrzyżowania jeszcze nie opuścił....., więc zielone zielonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem inne zdarzenie związane ze służbami odpowiadającymi za odśnieżanie,jechałem samochodem 80 km/h, a samochód sypał sól, albo piach,ale jechał szybko z naprzeciwka i centralnie jakimiś grudami soli lub kamykami po szybie:( Slady pozostały,ale koleś nawet się nie zatrzymał tylko pognał dalej. Niektórzy odśnieżająCY to jeżdzą jak święte krowy, zero jakiegoś wyczucia i rozwaGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku policjant wlepił mi mandat 300 zł za wjazd na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tylko, że światło było zielone a z miejsca gdzie stał radiowóz nie było widać jaka lampa świeci. Nie było dyskusji, a ja nie miałem świadków.Teraz mam w aucie kamerke i nastepnym razem nie odpuszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska pomózcie czlowiekowi,to moze przydarzyc sie i wam.powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamontujcie sobie kamerę samochodową koszt sto pare zeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile daje zeby byc swiadkiem? Co za glab niech komus zaplaci powie co ma mowic i po sprawie. Tak swiadkow nigdy nie znajdzie bo kogo obchodzi i on i jego samochod? Podejrzewam ze nikomu sie nie bedzie chcialo latac po sadach i tlumaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant ma zawsze racje,inne racje się nie liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A ile daje zeby byc swiadkiem? Co za glab niech komus zaplaci powie co ma mowic i po sprawie. Tak swiadkow nigdy nie znajdzie bo kogo obchodzi i on i jego samochod? Podejrzewam ze nikomu sie nie bedzie chcialo latac po sadach i tlumaczyc.
niestety zgodze sie z przedmówcą .. ja miałam kolizję, a 3 głąbów w CC naskoczyło na mnie ze moja wina... jedna baba przeciwko trzem burakom, oczywiscie wina moja nie była, jednak poprosiłam kobiete jadąca z tyłu zeby chwile poczekała to auta odstawimy zeby nie korkować ulicy a ja spisze jej dane na wszelki wypadek--i wiecie co? jak wysiadłam z auta to jej juz nie było- to był chyba szary seat albo leon albo ibiza, juz nie pamietam.... Nie zycze jej źle ale ciekawe jak ona by sie czuła. Na całe szczęście mimo kłamania co do wersji wydarzeń z których wynikało ze musiałabym jechać po samochodach stojących na przeciwnym pasie żeby z mojej winy byl wypadek, policjanci nie dali wiary kolejnym wersjom tych mataczy i uznali winę ciecia w CC...ale mogło być róznie... jednak apeluje jak widzieliscie pomózcie temu człowiekowi ! Sami kiedys mozecie być w podobnej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się że nawet jak znajdziesz świadków to nic ci to nie da. Poczytaj sobie artykuł o policyjnym radiowozie jadącym z niedozwoloną prędkością, który został z filmowany a film udostępniony w internecie. Jest dowód a rzecznik policji mówi że to nie wystarczy, że film może być zmontowany szkoda twoich nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy napisał:
Człowieku niewalcz policja jest dla wladzy i rządzących i służb miejskich im na obywatelach nie zależy miałem to samo
posłuchaj tego gościa, poczytaj sobie http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/NEWS01/750020215 wnioski wyciągnij sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się ze szuka świadków, bo już nie raz bylem świadkiem jak pługopiaskarka na czerwonym zapierdziela myślą ze im wszystko wolno zielone jada czerwone jada, nie raz na kunickiego wali na czerwonym pługopiaskarka. lub na rondzie kolo zamku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
posłuchaj tego gościa, poczytaj sobie http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/NEWS01/750020215 wnioski wyciągnij sam
Policjanci nawet ci w białych czpkach nizawsz znają przepsy.Drogi kolego bardzo dobrz że nie przyjąłeś mandatu,sprawę rozstrzygnie sąd,bądz na rozprawie,bo może być wydany wyrok zaocznie, bez twojej obecności,wtedy wciągu 7-dni wnieś zażalenie.Miałem sprawę gdie policjanci nie potrfili jej rozstrzygnąć sierowali ją do sądu,sąd uznał mnie jako wspówinnego w trybie zaocznym z wydanym wyrokiem się nie zgodziłem i po ponad roku WYGRAŁEM.Życzę takiego wyniku .Obyś trafił na tak skrupulatną Sędzinę jak ja.Przygotuj szkic zaistniałej sutuacji.Pojazd wykonujący czynności na drodze nie jest pojazdem uprzywilejowanym.znajdz sobie odpowidnie przpisy w kodeksie.Na marginesie w policji ,,drogówce,, są takie ,,kwiatki,, które egzamin na prawo jazdy zdały zdały zdały za 8-ym razem i nie dopsz w jaki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant zapytał mnie: "A co by było, gdyby przez skrzyżowanie przejeżdżała karetka?” - przepraszam Panie policjancie a czy KARETKA czy inny wóz uprzywilejowany nie musi zachowywać ostrożności wjeżdżając na skrzyżowanie ??? Czy interpretacja przepisów zależny od POLICJANTA RUCHU DROGOWEGO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant też człowiek i głąbem może być.Proponuję jeszcze do wojewódzkiej wnieść skargę na rażące niekompetencje i stronniczość.Zawieszą go do czasu wyjaśnienia sprawy i odechce mu się na drugi raz takie kombinowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant to policjant tamto słynny Mariusz z III kom. przy Kunickiego dziesiątki razy gubił po pijaku czapkę i broń i nadal pracuje, mimo że tak wyglądała jego służba :/ Patrol wysyłany na Skośną nawet do drzwi nie pukał, tam gdzie byli na interwencję wysyłani. Na Kleeberga z 10 wizyt patrolu pod wskazany adres, tylko raz panowie weszli do lokatorki z 11 piętra, a 9 razy chowali się w zaułku suszarni, żeby odbębnić służbę. To porażka a nie policja ! Dodzwoń się człowieku do komisariatu w Niemcach. Jeden numer, jedna linia - po 3 godzinach ktoś w końcu odbiera. Wracają lata 70-te Nie masz pracy, nie masz szkoły - albo idziesz do policji albo kopiesz doły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałeś pasem ruch,nie zmieniałeś go,pojazd ,,pług,,powinien ustąpić pirszeństwa,to nie pojazd uprzywilejowany.Wiem że kirować takim pojazdem jest lekko ale nie wszyscy muszą ustępować,ułatwiać zmianę pasa,najzwyczajniej mogłeś go nie zauważyć.Policjant zachował się stronnicz, złóż na nigo skargę,nie bój się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam i czytam , pojazdy na dwóch pasach stały w korku nie mogąc opóścić skrzyżowania bo był korek, więc gdzie zmieściła się tam ta piaskarka,?, była niewidoczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...