Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka uczelnia takie przestrzeganie prawa jakie panstwo takie kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór ale lepiej było dorzucić parę stów i kupić RS 6 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli audi to kupili audi... w czym problem? zawiść, zazdrość? :) Ja jakbym chciał audi to też kupiłbym audi a nie opla. Do roboty a nie patrzycie innym na ręce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli audi to kupili audi... w czym problem? zawiść, zazdrość? :) Ja jakbym chciał audi to też kupiłbym audi a nie opla. Do roboty a nie patrzycie innym na ręce :)
Ale mieli by sQrwysyńskie złodzieje za to autobus,który by służył wszystkim a nie tylko do wożenia jednej d.u.p.y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli audi to kupili audi... w czym problem? zawiść, zazdrość? :) Ja jakbym chciał audi to też kupiłbym audi a nie opla. Do roboty a nie patrzycie innym na ręce :)
 
chcieli audi to kupili audi... w czym problem? zawiść, zazdrość? :) Ja jakbym chciał audi to też kupiłbym audi a nie opla. Do roboty a nie patrzycie innym na ręce :)
Z tą różnicą, że ty nie wydajesz publicznych pieniędzy, a oni tak. Publiczne pieniądze nie są do wyłącznej dyspozycji kilku osób na stołkach. Jak ktoś tego nie rozumie to nie powinien pełnić funkcji publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mieli by sQrwysyńskie złodzieje za to autobus,który by służył wszystkim a nie tylko do wożenia jednej d.u.p.y.
  Racja :) Ale ja stwierdziłem że takie gadanie i patrzenie innym na ręce nigdy nic nie zmieni, tutaj zawsze tak będzie, niestety. Lepiej mi się żyje jak mam w du*** kto co ma i czym jeździ, patrzę się na siebie i staram się żeby było lepiej- MI :) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na UP jest wiećej przekrętów w Kwesturze szkoda że tym sie nikt nie zajmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja :) Ale ja stwierdziłem że takie gadanie i patrzenie innym na ręce nigdy nic nie zmieni, tutaj zawsze tak będzie, niestety. Lepiej mi się żyje jak mam w du*** kto co ma i czym jeździ, patrzę się na siebie i staram się żeby było lepiej- MI :) .
  Weź tylko pod uwagę, że pieniądze publiczne są również Twoje i ty też zrzuciłeś się na to AUDI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "ziomus". Uczelnia gospodaruje pieniędzmi publicznymi więc nie może dyspodnować nimi tak jak chce. Podlega procedurom przetargowym! Jeśli było by inaczej Rektor mógłby sobie wybudować np. willę z pieniędzy uczelni... a tego byśmy nie chcieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na UP jest wiećej przekrętów w Kwesturze szkoda że tym sie nikt nie zajmie
Nie wiem skąd taka opinia.Tam wszystko jest zgodnie z obowiążującymi przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko napisze ze maja wiecej na sumieniu,a niektorzy pracownicy maja mniej moralnosci od mojego psa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...