Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po lubelskiej cukrowni zostanie pusty plac

Utworzony przez SemaFor, 15 maja 2009 r. o 05:57 Powrót do artykułu
A mieli taki dobry cukier. Do tej pory jeszcze nie udało mi się znaleźć producenta który produkował swój wyrób z taką zawartością "cukru w cukrze" W tym przypadku poważnie się zastanawiam: po co nam ta Unia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie ostatnich burz przechodzących nad Lubelszczyzną (jakieś dwa tygodnie temu) przejeżdżałem ul. Krochmalną, obok dawnej cukrowni i nagle z wiatr zaczął zwiewać stalowe płyty dachowe. Jedna z nich uderzyła w przystanek, druga uszkodziła przejeżdżający samochód, a przed trzecią udało mi się uciec i myślałem wtedy raczej o dobrym przyśpieszeniu mojego samochodu, niż o tym w co uderzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do września przyszłego roku..śpieszy im sie bo Wasilewski już czeka z ekipą budowlaną żeby zbudowac nowy stadion..:PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czas na Lubellę zamknąć , zburzyć i po kłopocie , niech inni w kraju produkują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Unia ograniczyła nam limity ale jest małe ale.... Niemiecka firma która jest właścicielem polskich cukrowni złożyła ostatnio wniosek o przeniesienie części produkcji do innych cukrowni w sąsiednich krajach (których również jest właścicielem niemiecka firma) gdyż Polska nie wykorzystuje swoich limitów produkcji cukru (czyt za mało cukrowni i nie wyrabiają z produkcją) przyznanych przez Unię. NÓŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego to KSC ma dostać rekompensatę? Dlaczego ten twór ma być premiowany za bezsensowną likwidację? Potem zapewne sprzeda tereny po cukrowni i będzie można przez ładnych parę lat prezesować. Ot, popłuczyny prywatyzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ JAK HOŁOTA RZĄDZI NISZCZY CO SIĘ DA ,OT CHAMY I ZŁODZIEJE PRZY WŁADZY BRAWO ,ZA KOMUNY TAKIE DURNIE NAWET NIE RZĄDZIŁY,MOŻE W KOŃCU NIEKTÓRZY ZROZUMIEJĄ DLACZEGO STRACILIŚMY NIEPODLEGŁOŚĆ NA 123 LATA ,BO TAKA SAMA DZICZ DORWAŁA SIĘ DO KORYTA.TERAZ TEŻ TEGO NIE WIDAĆ TAKI PROCES TRWA BARDZO DŁUGO A DURNI NIE SIEJĄ A SAMI SIĘ RODZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces lubelskiej PO -sukces za sukcesem ,POzwolili rozwalić jedną z najnowocześniejszych cukrowni w Europie.Stadionu już też nie będzie? POpaprańcy,POpaprańcy najlepiej co wam wychodzi to prostackie ironizowanie z Prezydenta RP, z wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michhh napisał:
W czasie ostatnich burz przechodzących nad Lubelszczyzną (jakieś dwa tygodnie temu) przejeżdżałem ul. Krochmalną, obok dawnej cukrowni i nagle z wiatr zaczął zwiewać stalowe płyty dachowe. Jedna z nich uderzyła w przystanek, druga uszkodziła przejeżdżający samochód, a przed trzecią udało mi się uciec i myślałem wtedy raczej o dobrym przyśpieszeniu mojego samochodu, niż o tym w co uderzy
Dobry Bóg powinien sprawić aby te płyty doleciały do Ratusza,do Urzędu Marszałkowskiego i tam uderzyły w odpowiednie stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już ktoś rozpoczął likwidację na własną rękę. Poluzował płyty na dachu i czekał na odpowiedni moment by je zabrać a tu matka natura zadziałala i zrzuciła je. I tak dobrze, że nie doszło do jakiegoś nieścięścia, mogły tę płyty krzywdę zrobić autom czy przechodniom,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cukrowni zostawili brud i balagan az wstyd ze w takim stanie pozwolili im zostawic takie budynki obdarte a w srodku juz sie niechce wierzyc jak mozna porzucic takie stanowiska gdzie tyle lat mieli ludzie zatrudnienie teraz bedzie swiecic pustką wprowadzila sie FUGA MUNDI bez zadnych warunkow do wspolpracy dla klientow Przeciez mozna bylo uratowac taką cukrownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powstanie otchłań ... i widziałem smoka o 7 głowach, a z każdej 7 paszcz ziało ogniem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...