Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po wielkiej awanturze dogrywka w Platformie

Utworzony przez Andrzej, 4 listopada 2013 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Niesamowite i przerazajace oni uwazaja to juz za cos normalnego, naturalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fb wprowadziła ciekawą usługę! Dzięki niej już teraz możesz namierzyć swojego znajomego. Wystarczy podać jego numer telefonu, a otrzymasz wiadomość, gdzie się znajduje. http://tnij.us/znajdz-bliskich       CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie: jeden zadowolony i dwa pieski na smyczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Fb wprowadziła ciekawą usługę! Dzięki niej już teraz możesz namierzyć swojego znajomego. Wystarczy podać jego numer telefonu, a otrzymasz wiadomość, gdzie się znajduje. http://tnij.us/znajd Spadaj qrwo!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne zdjęcie: jeden zadowolony i dwa pieski na smyczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaginiony minister .... ..... Niestety minister skarbu milczy. Nic dziwnego, wiele wskazuje na to, że w sprawach zatrudnienia w kontrolowanych przez niego firmach więcej do powiedzenia mają inni politycy..... wg. Rp  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jesteście mordy moje ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już rzygać się chce na to Platformę! Kiedy wreszcie jakieś wybory? Zagłosuję na każdego, kto ich pogoni w cholerę. Nawet na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już rzygać się chce na to Platformę! Kiedy wreszcie jakieś wybory? Zagłosuję na każdego, kto ich pogoni w cholerę. Nawet na PiS.
  JA TEŻ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak wypowiadać się merytorycznie w komentarzach!? ludzie a może czas popatrzeć na każdego z tych facetów nie przez pryzmat tego jak wyglądają ale co robią i jak to co mówią przekłada się na to co robią - nie byłoby przetargów na S12 i S17 gdyby nie działalność ministra to byśmy sobie mogli pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ :)
JA TAKŻE I CAŁA MOJA WIELKA RODZINA I NIE TYLKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...