Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
publicznie wychłostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow do 12 lat za 40 zł ale mózgi ja bym dorzuci eutanazję w promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaną zapewne 3 w zawieszeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zna Pandy? No to słusznie mu się należało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow do 12 lat za 40 zł ale mózgi ja bym dorzuci eutanazję w promocji.
  Nie, no najlepiej dać im spokój, przecież to tylko 40 zł, a nikomu krzywdy nie zrobili. Przecież oprócz zabrania pieniędzy, pobili chłopaka. Dla ciebie 40 zł to może nic, a dla kogoś mogło być dużo.  Nie rozumiem, dlaczego się dziwisz że mają ponieść karę. Bo za mało ukradli, według ciebie i kary nie powinni odbyć? Każda matka złodzieja, tak go tłumaczy "on przecież nic nie chciał zrobić, TYLKO UKRAŚĆ, a to nic złego". Chyba wychodzisz z takiego toku myślenia, jak rodziny złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczne zaczepki lubskich dresów. -znasz pandę? -masz pożyczyć 2zł? -masz ognia? -dasz zadzwonić? -masz jakiś problem? ...tak kurwa kran mi cieknie -_-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczne zaczepki lubskich dresów. -znasz pandę? -masz pożyczyć 2zł? -masz ognia? -dasz zadzwonić? -masz jakiś problem? ...tak ku*** kran mi cieknie -_-
  To do urologa z tym. A teraz wpierd*!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w tym nędznym regionie mieszkają głębokie debile potomkami debilów, którzy są zdolni do tego... Chyba Lubelsczyzna powinna się łączyć z Ukrainą, będąc prezydentem nie chciałbym zeby ten zbiór debilów był w moim territorium...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o pandę, tylko o "pan da?" a jak nie chce dać to bęcki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest OBLICZE PROKURATORA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie to samo, co OBLICZE IMPERATORA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczne zaczepki lubskich dresów. -znasz pandę? -masz pożyczyć 2zł? -masz ognia? -dasz zadzwonić? -masz jakiś problem? ...tak ku*** kran mi cieknie -_-
Dorzuciłbym jeszcze:  - skąd jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby Panowie z Rybnej tudzież Lubartowskiej?? Rok temu mój brat z dziewczyną miał bardzo podobna sytuację na deptaku....nieokrzesana dziewucha wraz ze swoimi kompanami zaczeli kopać moją "bratową" gdy uwolnili się od ich bicia przez poł starego miasta towarzystwo za nim chodzilo krok w krok....nikt nie zareagował z przechodniów, a dzwoniąc na policję towarzystwo mogło jeszcze bardziej zaczać szaleć....nie życzę nikomu takich spotkań. Dobrze że jakoś udało się wyjść bez szwanku z całej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.
  A po co? Pensja taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie mowic nie gdy zwiazane jest to z panda youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto od lat było i jest miejscem bytowania wszelkiej masci dewiantów intelektualnych , debili, moczymordów , zbirów i wszelkiej swołoczy, a gdzie jest straz miejska co potrafi dopaść staruszke , zablokować koło, zaczaić się na klienta, czyzbyu się bali starówki i jej folkloru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...