Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poczta Polska: Od dzisiaj ceny poszły w górę. Za co zapłacimy więcej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Żal mi pracowników Poczty. Tyrają, jak woły, a ostatnio dodano im kolejne zadanie- spisywanie stanu gazomierzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pensja wciąż opiewa wokół najniższej krajowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm. Jakim niby sposobem, przy takiej popularności np. Allegro, mają coraz niższe dochody? Zachłanne skurrrrwysyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się zainteresować warunkami pracy pań Poczty przy ul. Daszyńskiego. Pomieszczenie wielkości mojej kuchni. W lecie niesamowity zaduch, brak klimatyzacji, wiatraków itp. Panie spędzają tam 8 h. My, petenci, po kilku min oczekiwania w kolejce mamy dość i wychodzimy na zewnątrz. Te Panie muszą tam być i pracować, w tych nieludzkich warunkach - całą zmianę! Gdyby im przyzwoicie płacono-ok... Ale one zasuwają za marne grosze. I nie poskarżą się, bo na ich miejsce są dziesiątki chętnych! Ot-przykład, jeden z wielu, niewolnictwa w naszej nieszczęsnej Ojczyżnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już było wiadomo w 2015 r po wygranym przetargu z inpostem na dostawę listów z sądów itp ... i tak zwlekali z przerzuceniem kosztów na klientów indywidualnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bedzie teraz więcej skrzynek e-mail-owych zakładanych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak,musza to zrobic,bo maja coraz mniej klientow.To na pewno jeszcze mnjek beda mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam kiedy podwyzka dla pan na okienkach i listonoszy bo rece opadaja jak oni zapierdzielaja za takie marne grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wysyłałem list priorytetowy krajowy z okolic Lublina, pani w okienku Poczty Polskiej zmierzyła czy koperta nie jest przypadkiem większa, zapłaciłem 3,20 zł (moje pierwsze zdziwienie), a na pytanie czy list będzie w piątek w Lublinie dowiedziałem się, że: DO TRZECH DNI ROBOCZYCH NIE LICZĄC DNIA WYSYŁKI! Zgodnie ze standardami list powinien dotrzeć w piątek a na pewno nie we wtorek w następnym tygodniu, wszak dziś mamy środę!!! Po ch... podnoszą ceny skora tak działają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan gazu można podac meilem .stan wody i stan liczników pradu także. Najgorzej wkurza jak co m-c inny gośc ,nieznajomy z MPWiku stoi z kajetem i chce spisywać wodę a trzeba wejśc do piwnicy   ,zapala mi sie wtedy "czerwone światło"  -  bo oszustów jest teraz coraz więcej. Jedynie listonosz jest ten sam od paru lat i jego zna się .  Nie mam złej opinii o poczcie ale podwyzki też mnie dotyczą i przeliczam na co wydać, na listy i kartki świateczne czy na chleb ?  Podniesienie znaczka z 2,50 na 3,20 to duża podwyżka . Porównywanie cen w euro to "wybujałe  nadużycie pseudoekonomisty"  u nas je złoty a nie euro . Poczto! daj żyć ,jesteś nieraz potrzebna bo jednak docierasz do adresatów .Nie podwyższaj pochopnie bo ściągasz skórę  z klienta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakości to nie poprawi. Rzecznik jasno tłumaczy, że to na inwestycje. Pracownicy nie będą pracowali więcej za te same pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu podwyżka? Dopiero co była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam bez podstawinie oburza się Pan na pracowników Poczty  Polskiej, jeśli chodzi o termin doręczenia listu.. Oczywiście Pana rozumiem bo też tego nie rozumiem ale z tegoż względu że Listonosze mają mnóstwo pracy. Listonosze chodzą od rana do wieczora za małą płace, zwiększono im rejony doręczeń  zwalniając przy tym kilku pracowników. Najpierw trzeba by iść się skarżyć do tych Państwa u góry którzy decydują o ilości pracowników w  danej placówce... Mam brata który jest listonoszem i wraca codziennie około godz. 19 plus minus... zaczynając od 8 nie wiem kto by tyle godzin dzień w dzień z Torbą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziś za paczke pocztową ekonomiczną do 1kg zapłaciłam 14 zł bo ceny paczek tez podobno poszły w góre. Czy to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...