Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a za to marnotrawią energię w urzędach. kaloryfery poodkręcane, okna otworzone, pod biurkiem farelka jak którejś zimno w stopy. w każdym urzędzie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tak źle - 480 zł za rok to nie jest tak dużo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty sobie myślisz że będe robiła za grosze i jeszcze przemarzną mi nogi? Nie ja za to płace więc mam to daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co stawiać latarnie które mają później nie świecić ? "W Łęcznej przybyło latarni przez co wzrosły rachunki za prąd" przybyło latarni które nie będą świecić w ramach oszczędności, gratuluję, ul. Graniczna w Kraśniku, będzie się świecić tylko jedna strona, druga strona lamp pozostanie dla ozdoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co ty sobie myślisz że będe robiła za grosze i jeszcze przemarzną mi nogi? Nie ja za to płace więc mam to daleko.
a do czego się odnosi ten post ? jeśli do artykułu o latarniach to współczuję pracy jakoś trza żyć gorzej jak miasto gasi latarnie - to nie ma jak zaistnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko oświetlenie LED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko z 95 latarni wyłączonych 60..... aby patrzeć jak będziemy mieli demolkę ładną nad zalewem z przyjściem lata. Niech sobie włodarz w domu oszczędza na bezpieczeńswie. Dzieki wyłączeniu jedne strony Granicznej nie działa oświetlenie na skrzyżowaniach z nią połączonych. blechh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
spoko z 95 latarni wyłączonych 60..... aby patrzeć jak będziemy mieli demolkę ładną nad zalewem z przyjściem lata. Niech sobie włodarz w domu oszczędza na bezpieczeńswie. Dzieki wyłączeniu jedne strony Granicznej nie działa oświetlenie na skrzyżowaniach z nią połączonych. blechh
JAK BĘDZIE CIEMNIEJ NIE WSZYSTKO ZAUWAŻĄ I NIE ZNISZCZĄ,wandale ODŻYLI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G... oszczędzają Bonów, Siostrzytów, Trawniki latarnie zgasły gdy już od kilkudziesięciu minut było widno. Widać gmina bogata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
G... oszczędzają Bonów, Siostrzytów, Trawniki latarnie zgasły gdy już od kilkudziesięciu minut było widno. Widać gmina bogata.
to ja zapraszam przejść się porą wieczorową, nocną począwszy od ul Zbożowej w stronę Marysina, Natalina do Snopkowa. Wszystkim się rozjaśni tylko wtedy gdy będzie jechał samochód ! Nie ma nawet słupa od latarni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...