Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod prąd na rondzie pod Makro w Lublinie (wideo)

Utworzony przez holdObjour, 17 grudnia 2011 r. o 09:12 Powrót do artykułu
A ja myślałem, że od ronda to już jest ulica Chemiczna a nie Krańcowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkim wyczynem to wykazał sie pan,który wpadł na pomysł "ratunku" dla zdesperowanej kobiety. Wielkie DZIĘKI!!! PS.gdyby na drogach było więcej życzliwości,zapewne nam wszystkim jeździłoby się bezpieczniej i łatwiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt:"Po chwili auto skręca w ul. Krańcową i bezpiecznie zjeżdża z ronda." Chyba raczej w Chemiczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie róbcie z g...sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażają mnie tacy kierowcy. Pijany wytrzeźwieje, a taki wariat .... przecież taka osoba nie ma pojęcia o ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca w spódnicy napisał:
Wielkim wyczynem to wykazał sie pan,który wpadł na pomysł "ratunku" dla zdesperowanej kobiety. Wielkie DZIĘKI!!! PS.gdyby na drogach było więcej życzliwości,zapewne nam wszystkim jeździłoby się bezpieczniej i łatwiej...
...i mogłybyśmy jeździć po kobiecemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
A jakby to była twoja matka? Mamusię byś uderzył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, rzeczywiście Pani skręca w Chemiczną, a nie Krańcową. Już poprawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
Szanowny Piotrze, nie denerwuj sie tak. Masz racje, ta pani nie umie jezdzic. Skro jednak uwazasz sie za lepszego kierowce to pomoz biedaczce zamiast toczyc z ust piane. To co zrobili "mobilki" bylo profesjonalne. Pozwolili nieszczesnej kierowcy (feministki napisalyby: kierowczyni) bezpiecznie opuscic skrzyzowanie. Obylo sie bez wypadku i to jest najwazniejsze. Spokoju na Swiete Ci zycze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę poziom dziennikarstwa.... pomysł na "newsa na pierwszą stronę" zerżnięty z wczorajszego Kuriera, a po drugie film jest nie od kilku dni ale od ponad roku w sieci!!! Wystarczy obejrzeć go na YT i tam jest podana data przesłania. Jak będziecie tak kopiować pomysły na nieświeże wiadomości to nie trzeba będzie tu zaglądać, wystarczy przeczytać to samo wcześniej u konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma znaczenia czy za kierownicą jest kobieta czy facet. Ale ta osoba jest zagrożeniem dla innych uczestników tak samo jak pijany kierowca i powinna być wykluczona z ruchu i ponownie zdać egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma znaczenia czy za kierownicą jest kobieta czy facet. Ale ta osoba jest zagrożeniem dla innych uczestników tak samo jak pijany kierowca i powinna być wykluczona z ruchu i ponownie zdać egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
naprawdę poziom dziennikarstwa.... pomysł na "newsa na pierwszą stronę" zerżnięty z wczorajszego Kuriera, a po drugie film jest nie od kilku dni ale od ponad roku w sieci!!! Wystarczy obejrzeć go na YT i tam jest podana data przesłania. Jak będziecie tak kopiować pomysły na nieświeże wiadomości to nie trzeba będzie tu zaglądać, wystarczy przeczytać to samo wcześniej u konkurencji.
Nie widziałem filmu w Kurierze, ale skoro byli szybsi od nas to szacun dla nich. Dobrzy są! A odnośnie daty, to przy filmie widnieje data 11 grudnia 2011 r. Tym się sugerowałem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ta kooorwa!!! ja bym ją puścił... wyciągnąc taką szmate z samochodu i dać tak po ryju żeby już nigdy nie wsiadła za kierownice... yebani niedzielni kierowcy!!!
A ty co!!! j.... krawaciarz? czy też kolejny palant oszczędzający żarówki kierunkowskazów w trakcie wyprzedzania i zmiany pasa ruchu. Najpierw spójrz na siebie czy ty czegoś nie masz na sumieniu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
A odnośnie daty, to przy filmie widnieje data 11 grudnia 2011 r. Tym się sugerowałem. Pozdrawiam
wypadało by żeby dziennikarz sprawdził informacje które podaje... http://www.youtube.com/watch?v=kOBi0W8baAI 19 lis 2010 Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Nie widziałem filmu w Kurierze, ale skoro byli szybsi od nas to szacun dla nich. Dobrzy są!
możesz być lepszy od tych z Kuriera .... dodaj jeszcze info o tym kierowcy http://www.youtube.com/watch?v=fdX3j0hxlk4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowity news prosto z Lublina, w dodatku na pierwszej stronie Nie ma ciekawszych tematów ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakby to była twoja matka? Mamusię byś uderzył?
Matka siedzi z tyłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia jak ona wjechała pod prąd na RONDO???? Przecież po rondzie najłatwiej się jest poruszać, poza tym wszędzie są strzałki z kierunkiem jazdy!! Można by jeszcze zrozumieć, gdyby wjechała pod prąd na jakimś skomplikowanym skrzyżowaniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...